Odkryj tajemniczego aktora podkładającego głos w GTA 6

Fani GTA 6 nie mogą się doczekać, kto użyczy głosu postaci Jasona w jedynym zwiastunie gry. Po odrzuceniu pomysłu, że będzie to Troy Baker, pojawia się nowa teoria. Popularny YouTuber twierdzi, że ma informacje na temat tego, kim jest ten aktor. Ta wyczekiwana gra przeniesie graczy z powrotem do Vice City, dwadzieścia lat po premierze pierwszej wersji w 2002 roku, ale tym razem w epoce nowożytnej, jak GTA 5. Według Rockstar Games będzie dwóch bohaterów: Lucia, pierwsza kobieta bohater gry i Jason, głos zwiastuna. To właśnie ta druga postać wzbudza wśród fanów prawdziwe polowanie na aktora.

Plotki dotyczące aktora głosowego Jasona

YouTuber LegacyKillerHD twierdzi, według swoich źródeł, że aktorem grającym Jasona jest Dylan Rourke, który ma bardzo niewielkie doświadczenie w grach wideo. Jednak porównując grę tego aktora w poprzednich filmach, zauważamy podobieństwa w tonie i głębi jego głosu. YouTuber porównał swoją ostatnią pracę w horrorze z zeszłego roku zatytułowanym Bury the Bride, w którym jego głos wydaje się brzmieć podobnie do głosu w zwiastunie GTA 6. W filmie z gry Lucia ma więcej kwestii niż jakakolwiek inna postać, co komplikuje identyfikacji tego aktora. GTA 6 to niewątpliwie jedna z najbardziej oczekiwanych gier wszechczasów. Zwiastun pobił rekordy jako najczęściej oglądany teledysk niebędący muzyką w serwisie YouTube. Od 2013 roku GTA 5 sprzedało się w ponad 190 milionach egzemplarzy na trzech generacjach konsol.

Inne pytania od fanów

Oprócz tożsamości aktorów fani zastanawiają się, czy na Xbox Series X/S i PlayStation 5 będzie można uruchomić grę w co najmniej 60 klatkach na sekundę. Plotki z serwisów takich jak Insider Gaming wskazują, że PS5 Pro może pojawić się z obsługą takich tytułów jak GTA 6. Premiera GTA 6 planowana jest na 2025 rok. Rockstar potwierdza swoje zaufanie do postępu projektu, twierdząc, że gra może osiągnąć swój cel bez konieczności opóźniony. Studio wymagało od swoich pracowników bez wyjątku udania się do biura, aby uniknąć przedwczesnej ucieczki.

Źródło: dotesports.com