Odkryj stroje GTA Online na 10. rocznicę GTA V

Wow, co za kamień milowy – pamiętam, jak kupiłem GTA V, gdy zostało wydane na Xbox 360 dziesięć lat temu, a potem ponownie kilka lat później, kiedy zostało wydane na Xbox One. Pracowałem wtedy w sklepie z grami wideo w Wielkiej Brytanii i była to prawdopodobnie najbardziej szalona premiera, jaką kiedykolwiek widziałem – ludzie ustawiali się w kolejkach w całym mieście, a gra zarobiła prawie miliard dolarów w jeden dzień.

Najbardziej porzucona gra

Wciąż zdumiewa mnie myśl, że Grand Theft Auto V zostało całkowicie porzucone zaraz po premierze. Do tej pory nie było żadnych rozszerzeń, żadnych DLC – absolutnie nic, co mogłoby rozwinąć tę jedną z najlepszych gier wszechczasów. Patrząc na starsze tytuły Rockstar, Red Dead Redemption miało Undead Nightmare, a GTA IV miało The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony.

Grand Theft Auto V nie przyniosło nic – ale całą uwagę przykuło później GTA Online. To samo tyczy się Red Dead Redemption 2 – nic w przypadku przygody dla jednego gracza, ale mnóstwo treści (przynajmniej na jakiś czas) w ofercie online.

Teraz, dziesięć lat później, można by pomyśleć, że Rockstar Games przygotowało coś wyjątkowego dla swojej flagowej serii, prawda? Niedawno ujawniono, że GTA V sprzedało się w ponad 185 milionach egzemplarzy w ciągu ostatniej dekady – z pewnością zasługuje to na coś epickiego, prawda?

Świętuj w tym tygodniu 10-lecie Grand Theft Auto V w GTA Online dzięki trzem strojom inspirowanym Michaelem, Franklinem i Trevorem. Dodatkowo zdobądź bonusy w klasycznych trybach, w tym 4x GTA$ i RP za misje kontaktowe Lamara i Trevora i nie tylko.

Raczej nie – aby uczcić dziesiątą rocznicę GTA V, Rockstar Games wypuściło stroje inspirowane trio głównych bohaterów gry – Michaelem, Trevorem i Franklinem. Ale to nie koniec – za niektóre misje możesz także otrzymać dodatkowe premie GTA$ i RP.

I to wszystko.

Ach, są też specjalne farby do samochodów.

Czekam na GTA 6, co?

Źródło: insider-gaming.com