Odkryj nowe wyzwania do ukończenia w GTA Online: Dolne zlecenia za dolara

Grand Theft Auto V: niezbędna gra akcji

Kiedy młody uliczny oszust, emerytowany napad na bank i przerażający psychopata wplątują się w najbardziej przerażające i obłąkane elementy świata przestępczego, amerykańskiego rządu i przemysłu rozrywkowego, muszą przeprowadzić serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym mieście, w którym nie mogą nikomu ufać, a już zwłaszcza sobie nawzajem.

Grand Theft Auto V oferuje niezrównane wrażenia z otwartego świata, z ulepszeniami świata gry, w tym nową przyrodą, lepszymi efektami pogodowymi i zniszczeniami oraz mnóstwem szczegółów do odkrycia.

Grand Theft Auto Online: dynamiczny i rozwijający się wszechświat online

Awansuj w rankingach i zostań dyrektorem generalnym własnego imperium przestępczego, handlując przemycanymi towarami, lub załóż klub motocyklowy i rządź na ulicach. Dokonuj odważnych napadów w trybie współpracy, bierz udział w emocjonujących wyścigach kaskaderskich, mierz się z unikalnymi trybami przeciwników lub twórz własne treści, którymi możesz podzielić się ze społecznością GTA.

Ekscytująca nowa aktualizacja GTA Online, Dolne nagrody w dolarachukaże się 25 czerwca i będzie dostępna do bezpłatnego pobrania na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.

Ekscytująca przygoda z GTA Online: Bottom Dollar Bounties

Współpracuj z córką Maude Eccles, Jenette GTA Online: najniższe nagrody w dolarach aby polować na wszelkiego rodzaju bandytów i zdobywać nagrody w tej pełnej akcji aktualizacji.

Oczyść ulice południowego San Andreas, zatrudnij szereg nowych pojazdów organów ścigania w nieoficjalnej pracy funkcjonariusza LSPD Vincenta Effenburgera. Dodatkowo odkryj nowe wyścigi driftowe i drag w Twórca Rockstaramnóstwo nowych pojazdów, aktualizacji doświadczeń i nie tylko, które pojawią się w GTA Online przez całe lato i później.

Grand Theft Auto V jest obecnie dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.

Źródło: www.bing.com