Odkryj nowe przecieki na temat GTA 6: rozgrywkę i szczegóły z oficjalnego zwiastuna.

Najnowsze przecieki na temat długo oczekiwanego GTA 6 pojawiły się na platformach mediów społecznościowych, rzucając światło na rozgrywkę i szczegóły z pierwszego oficjalnego zwiastuna. Doniesienia udostępnione przez użytkownika mvbr (@Mvbrr) dotyczą konkretnie konsolowej wersji nadchodzącego tytułu.

Wycieki GTA 6

10 czerwca 2024 r. mvbr w mediach społecznościowych ujawnił szczegóły techniczne i szczegóły rozgrywki konsolowej wersji GTA 6. Wyciekły informacje obejmują szereg funkcji, których gracze mogą się spodziewać, takich jak FSR, Global Illumination, HDR, DLSS, Ambient Okluzja, rasteryzacja cieni, śledzenie promieni, SSR i Denoiser.

W późniejszym tweecie mvbr wyjaśnił, że chociaż śledzenie promieni jest reklamowaną funkcją, może nie działać spójnie ze względu na wyzwania związane z optymalizacją. Tłumaczenie z języka portugalskiego na angielski uwydatniło w takich przypadkach zależność od przestrzeni ekranu i technologii redukcji szumów.

Oczekiwanie na lepsze wrażenia z gry, zwłaszcza w obliczu nadziei, że GTA 6 będzie działać w 60 klatkach na sekundę, było wyczuwalne w społeczności graczy. Jednak mvbr podał w wątpliwość tę perspektywę, stwierdzając, że obecna konfiguracja umożliwia grę w rozdzielczości 1440p z czasem rzeczywistym RT przy 30 klatkach na sekundę. Zdaniem mvbr powodem tej decyzji jest złożoność projektu GTA 6, która sugeruje, że osiągnięcie 60 klatek na sekundę wymagałoby znacznych kompromisów w zakresie zawartości i oferowanych technologii.

Dodatkowo podzielono się ciekawostkami na temat inspiracji grą, mvbr wspomniał o popularnych serialach, takich jak Narcos, Blow, Shottas, The Place Beyond Of The Pines, Brasco, Bad Boy For Life (Scena klubowa) i Queen & Slim (Artwork Promote) jako wpływa na podejście do rozwoju Rockstar Games.

Odnosząc się do obaw związanych z bezpieczeństwem wynikających z poprzedniego wycieku zwiastuna, mvbr zauważył, że Rockstar Games zaostrzyło swoje środki. Mimo to społeczność z niecierpliwością czeka na nowy zwiastun, mając duże nadzieje na premierę jeszcze w tym roku.

Źródło: www.bing.com