Odkryj nowe osiągnięcia Cfx.re w Rockstar Games!

Pół roku po przejęciu przez Rockstar Games Cfx.re twórcy popularnego serwera FiveM dla GTA 5 RP ujawnili swoje stale zmieniające się strategie i najnowsze udoskonalenia. Ta aktualizacja zawiera szereg ulepszeń dotyczących wsparcia, bezpieczeństwa, środków zapobiegających oszustwom, rozwoju gier i wpływu na RedM, platformę modyfikacji dla wielu graczy w Red Dead Redemption 2.

Ulepszenia wsparcia i bezpieczeństwa

Od przejęcia w sierpniu 2023 r. Cfx.re wprowadziło zmiany w swoim podejściu do rozwoju, kładąc nacisk na efektywność i poprawę doświadczenia użytkownika. Do zespołu dołączyli nowi agenci wsparcia, aby przyspieszyć rozwiązywanie problemów i poprawić ogólne wsparcie. Trwają plany integracji procesów samoobsługi na kontach FiveM, usprawnienia wspólnych działań i stworzenia artykułów informacyjnych dotyczących często spotykanych problemów.

Środki zapobiegające naruszeniom i stabilność serwera

Uznając swoją odpowiedzialność za utrzymanie bezpiecznego środowiska, Cfx.re podjęła po przejęciu zdecydowane działania przeciwko serwerom częściej naruszającym prawa. Zaangażowanie w bezpieczeństwo użytkowników jest widoczne w rozwiązaniu problemu powodującego awarie spowodowane złośliwymi żądaniami serwera i wdrożeniu limitów szybkości, aby przeciwdziałać nadużyciom w zakresie obciążenia stanu worka. Zespół przeciwdziałający oszustwom Cfx.re znacznie zintensyfikował fale banów i udoskonalił system zapobiegania uchylaniu się od banów, mając na celu większą dokładność.

Aktualizacje infrastruktury i zasoby dla programistów

Jeśli chodzi o infrastrukturę, firma Cfx.re dostosowała swój system poczty e-mail do nowego procesu uwierzytelniania Google, wzmacniając swoje zaangażowanie w przestrzeganie standardów branżowych. Programiści platformy mogą spodziewać się ulepszonych możliwości testowania na forach, ułatwiających płynniejszy proces programowania.

Dla początkujących programistów Cfx.re udostępniło zasoby demonstracyjne zaprojektowane do testowania podstawowych trybów gry, takich jak Capture the Flag i Team Deathmatch. Zasoby te, wraz z nadchodzącym repozytorium Github i witryną z dokumentacją, mają na celu pomóc nowym programistom w doskonaleniu ich umiejętności.

Koncentrując się na ekspansji, Cfx.re zatrudniło dodatkowych inżynierów i obecnie ma wolne stanowiska, których szczegóły można znaleźć na stronie kariery Rockstar Games. W miarę ewolucji hosta serwera GTA 5 RP, aktualizacje te odzwierciedlają zaangażowanie w innowacje, bezpieczeństwo i zaangażowanie społeczności.

Źródło: www.bing.com