Odkryj nowe informacje na temat Grand Theft Auto VI!

Nowe plotki na temat Grand Theft Auto VI

Ciągłe plotki na temat GTA VI

Gra Grand Theft Auto VI jest przedmiotem wielu plotek, przecieków i raportów dotyczących jej premiery na rynku. Od lat wiedzieliśmy, że Rockstar Games pracuje nad tym projektem, ale poza tym informacji jest dość skąpo. Jednak w tym miesiącu Rockstar Games wreszcie ujawniło, że pierwszy zwiastun gry ukaże się w przyszłym miesiącu. To ekscytujący czas dla fanów GTA, ponieważ do tej pory wyciekły jedynie klipy i plotki.

Nowy raport postaci

Mimo że potwierdzono pierwszy zwiastun, nie powstrzymało to plotek krążących po Internecie. Tak naprawdę mamy dzisiaj inny raport, na który warto zwrócić uwagę. Według Comicbook.com, przypisywanego Rockstar Universe, dzisiaj dowiadujemy się, że w grze Lucia będzie miała dziecko.Lucia jest jedną z bohaterek Grand Theft Auto VI, co zostało podkreślone podczas serii wyciekających klipów. Najwyraźniej będzie dwóch bohaterów, pomiędzy którymi będziemy mogli się przełączać, podobnie jak w poprzedniej wersji, choć w tej pojawiło się trzech unikalnych bohaterów.

Dwoje bohaterów będzie najwyraźniej kobietą o imieniu Lucia i mężczyzną o imieniu Jason. Z nowego raportu wynika, że ​​Łucja będzie miała dziecko. Nie jest jasne, ile dokładnie będzie miało lat to dziecko, ale wydaje się, że będzie to pierwsze dziecko w serii Grand Theft Auto studia Rockstar Games. Wygląda na to, że w grze pojawi się młodsze dziecko, czego franczyza zawsze unikała. W przeszłości dzieci występujące w grach były starsze, jak Michael De Santa z Grand Theft Auto V. Jeśli pamiętacie, Michael ma dwójkę starszych dzieci.

Poczekaj i zobacz

Jednak na razie traktuj to wszystko jako plotkę. Nie wiemy, czy Lucia będzie miała dziecko, czy jest to tylko nawiązanie w grze. Ponieważ seria jest dość kontrowersyjna, nie jest zaskoczeniem, że w grze nie zobaczymy dzieci. Na razie wszystko możemy zrobić, to poczekać i zobaczyć, czy dziecko zostanie potwierdzone w pierwszym zwiastunie, który ma zostać wydany na początku grudnia. Być może otrzymamy także zwiastun powrotu niektórych kultowych postaci z Grand Theft Auto V.

Źródło: gameranx.com