Odkryj niezliczone sekrety Los Santos w GTA V

Otwarte światy Rockstar Games są pełne pisanek, misji i niespodzianek, co jest cechą dobrze znaną doświadczonym graczom. Grand Theft Auto V nie jest wyjątkiem od tej reguły i zawsze oferuje graczom coś nowego do odkrycia, nawet po latach grania.

Nieoczekiwane odkrycie plantacji konopi w GTA V

Gracz o imieniu jericho681 podzielił się niedawno odkryciem na swoim koncie X (dawniej Twitterze): po 10 latach grania był zaskoczony, gdy odkrył w grze farmy konopi. Na swoim koncie podzielił się: „Grałem w GTA 5 przez 10 lat i nie wiedziałem, że istnieją plantacje konopi, na które można napaść.”

To odkrycie nie jest powiązane z konkretną misją, ale raczej z aktywnością, którą gracze mogą losowo odkryć. Jest to dość specyficzna lokacja, gdyż „jest to jedyna taka lokacja w całej grze, a konopie indyjskie mają pojawiać się co tydzień”. Lokacja ta, znana wcześniej z misji „Pot Shots” w GTA Online, znajduje się po wschodniej stronie autostrady, na północ od Grapeseed.

Informacje na temat GTA 6 już wkrótce?

Od nieco ponad miesiąca krążą pogłoski na temat kolejnej odsłony udanej serii studia Rockstar Games. Bot na Twitterze (@when_VI) zauważył niedawno obrazy na stronie Rockstar Games, sugerujące możliwość odkrycia okładki gry oraz zrzutów ekranu. Nie podano jednak żadnych dodatkowych informacji na ten temat.

Pozostań w kontakcie z MeriStation USA na X (dawniej Twitter), aby otrzymywać wszystkie wiadomości, aktualizacje i odkrycia ze świata gier wideo, filmów, seriali, mangi i anime. Zapowiedzi, recenzje, wywiady, zwiastuny, rozgrywki, podcasty i wiele więcej. Śledź nas teraz!

Źródło: en.as.com