Odkryj niesamowitą grę Killer Bean Studios z szaloną walką!

Poznaj fenomen Killer Bean – gry, która może stać się kultowa.

Killer Bean: nowy klasyk w przygotowaniu

Po latach oczekiwania na kolejną część serii Grand Theft Auto zaskakujące jest to, że całkowicie zafascynował Cię fakt, że fasola strzela do innych fasoli w świecie fasoli. Odkryj grę Killer Bean!

Zaskakująca i obiecująca gra

Gra Killer Bean, stworzona przez Killer Bean Studios, wywołała prawdziwe emocje podczas jednej z największych konferencji tego roku. Wcielając się w postać stworzoną przez Jeffa Lewa, gra ta łączy w sobie różne wpływy i zapewnia niezapomniane wrażenia.

Pomiędzy fazami strzelania z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, mechaniką manipulacji czasem, możliwością wykrywania szpiegów, walkami tanecznymi i starciami z zombie, Killer Bean zaoferuje rozgrywkę, która jest zarówno szalona, ​​jak i wciągająca.

Bardzo oczekiwane wydanie

Zaplanowana na lato 2024 r. we wczesnym dostępie Killer Bean obiecuje generowane proceduralnie misje i historię, drzewka umiejętności, frakcje, pojazdy, którymi można jeździć, a nawet konfigurowalnych wrogów w fasoli. Dlatego długo trzeba będzie czekać, aby dowiedzieć się, czy nowa gra zgromadzi społeczność fanów równie zagorzałą, jak oryginalna seria w Internecie.

Źródło: www.bing.com