Odkryj narzędzia i broń GTA 6!

Grand Theft Auto 6: najnowsze rewelacje na temat najbardziej oczekiwanej gry

Grand Theft Auto 6: wreszcie ujawniono zwiastun

Po prawie dziesięciu latach oczekiwań Rockstar Games w końcu ujawniło szczegóły dotyczące Grand Theft Auto 6 lub GTA 6, długo oczekiwanej kontynuacji GTA 5. Zwiastun gry zostanie wydany w przyszłym miesiącu, co zbiega się z 25. rocznicą Rockstar. Choć różne aspekty gry, takie jak postacie, otwarty świat, różne systemy i nie tylko, są wciąż zasłonięte tajemnicą, zeszłoroczny duży wyciek dał nam już wgląd w to, jak gra może wyglądać. Obiecuje zapewnić graczom pełną akcji przygodę, z mnóstwem broni i narzędzi do ich dyspozycji.

Narzędzia do GTA 6

Przed premierą zwiastuna GTA 6 w przyszłym miesiącu sprawdź całą broń i narzędzia, które mogą pojawić się w GTA 6. Według przecieków, GTA 6 ma zawierać automatyczne wybieranie numeru, kij bilardowy i różne kije golfowe, takie jak kierowca, putter, klin i żelazko. Gracze mogą także otrzymać łom i narzędzie tnące do otwierania połączonych łańcuchami drzwi, ogrodzeń i kontenerów. Przecieki sugerują również, że gracze będą mieli dostęp do Slim Jima. Będą jednak mogli otwierać tylko starsze samochody, natomiast nowsze pojazdy wyposażone w nowoczesne systemy nie będą dostępne. Aby uzyskać dostęp do nowoczesnych i luksusowych pojazdów w grze, gracze mogą potrzebować skorzystać z obejścia immobilizera, który pozwala im zhakować immobilizer za pomocą PDA poprzez dopasowanie kodu. Popełniając przestępstwo, gracze GTA 6 mogą uniknąć odnalezienia ich przez policję, korzystając z urządzenia zakłócającego sygnał GPS, które uniemożliwia urządzeniom GPS przesyłanie i odbieranie sygnałów. W przypadku niskiego poziomu zdrowia gracze mogą korzystać z przedmiotów regenerujących zdrowie, takich jak żywność i napoje, środki przeciwbólowe i zestawy urazowe. Papierosy mogą zapewnić wzrost adrenaliny lub wytrzymałości w GTA 6. Inne przedmioty występujące w GTA 6 mogą obejmować latarkę, napęd USB i lornetkę. Według przecieków obie postacie z GTA 6 mogły nosić torby podróżne lub plecaki do przechowywania pieniędzy, złota i przedmiotów.

Bronie z GTA 6

Według przecieków, GTA 6 może zawierać broń bardzo podobną do GTA 5. Należą do nich Micro SMG, wyrzutnia rakiet, karabin szturmowy, nóż, kompaktowy pistolet maszynowy i strzelba. Inne dostępne bronie mogą obejmować karabinek, kij baseballowy, ciężki karabin maszynowy, karabin snajperski myśliwski, granat dymny, granat błyskowy, koktajl Mołotowa i pistolet polimerowy. Należy pamiętać, że wszelkie informacje opierają się na przeciekach i plotkach i należy je traktować z przymrużeniem oka, do czasu oficjalnego potwierdzenia ze strony Rockstar Games.

Źródło: www.bing.com