Odkryj najnowsze wiadomości na temat szyfrowanych gier wideo i NFT

Sfera gier wideo związanych z kryptowalutami i NFT jest ostatnio bardziej aktywna niż kiedykolwiek, wraz z wydawaniem prestiżowych gier, gromadzeniem się rozdań tokenów i trwającym szeregiem innych wydarzeń. To mnóstwo informacji, które warto przyswoić! Na szczęście nasz zespół GG w Decrypt czuwa. A jeśli potrzebujesz szybkiego sposobu, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat gier kryptograficznych, uruchamiamy „W tym tygodniu w grach kryptograficznych”.

Najważniejsze wiadomości

Hamster Kombat eksploduje: Gra Hamster Kombat oparta na telegramie szybko stała się najbardziej wciągającą grą w świecie kryptowalut, a studio twierdzi, że zgromadziło łącznie ponad 100 milionów graczy. To ogromna liczba, około 1/9 całej bazy użytkowników Telegramu i trzykrotność liczby graczy, których Notcoin zgromadził przed zamknięciem „fazy wydobycia”.

Wyciek GTA 6 „Kup BTC”: Krążyło wiele plotek, że Grand Theft Auto będzie integrować kryptowalutę w swojej kolejnej dużej grze, ale i tak była ogromną niespodzianką, gdy w grudniu ubiegłego roku wyciekł pierwszy zwiastun GTA 6, w zasadzie zawierający „KUP BTC”. Zostało to jednak dodane przez przeciekającego i obecnie nic nie wskazuje na to, że gra faktycznie będzie zawierać Bitcoin.

Metaświat McDonald’s: Fani Grimace’a, postaci z sieci fast foodów McDonald’s, mogą się cieszyć! McDonald’s uruchomił w Singapurze własną grę Metaverse, a właściciele 2000 gier Grimace NFT wydanych w zeszłym roku w tym kraju mogą uzyskać dostęp do ekskluzywnych funkcji poprzez tokenizację.

Mamy nadzieję, że przedstawiając przegląd niektórych znaczących wiadomości z ostatniego tygodnia, zapewniliśmy Państwu unikalny wgląd w świat kryptowalut i gier wideo NFT. Pozostań w kontakcie, aby nie przegapić żadnej informacji!

Źródło: www.bing.com