Odkryj najnowsze przecieki na temat GTA VI, premiery na PC z wyprzedzeniem?

Fani gier wideo z pewnością słyszeli o GTA VI, jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów. Rockstar Games ujawniło pierwszy zwiastun gry w grudniu ubiegłego roku, ujawniając planowaną premierę na rok 2025. Niedawno doprecyzowano datę premiery gry, potwierdzając, że premiera gry na jesień 2025 roku rozpoczyna się zwykle we wrześniu, mamy przed sobą ponad rok oczekiwania nas. Młyn plotek już rośnie, wszędzie pojawiają się spekulacje i przecieki. Zobaczmy więc, co wiemy do tej pory i czego możemy się spodziewać po premierze tego wydarzenia. Nowe funkcje, ustawienia lub mechanika gry – jest mnóstwo powodów do ekscytacji, gdy zbliżamy się do daty premiery.

Wersja na PC może pojawić się wcześniej, niż oczekiwano

Odkąd ogłoszono, że GTA VI ukaże się najpierw na PlayStation i Xbox, gracze pecetowi byli nieco rozczarowani. Już wcześniej krążyły pogłoski, że premiera gry na PC będzie opóźniona. Nowe przecieki wskazują jednak, że może tak nie być i gra mogłaby trafić na komputery osobiste w tym samym czasie, co na konsole. Wiarygodne źródło @GTAVI_Countdown on X stwierdziło, że premiera gry na PC może zbiegać się z premierą wersji konsolowej. Przypomnijmy, że GTA VI zostało zapowiedziane w grudniu 2023 r., a planowana premiera na PlayStation 5 i Xbox Series X/S jesienią 2025 r. Rockstar jednak milczy na temat daty premiery na PC. Na konferencji TD Cowan Strauss Zelnick został zapytany, czy brak wydania na komputery PC w chwili premiery jest ostateczny, czy też ogłoszenie może nastąpić później. Zelnick odpowiedział: „Nie wydaje mi się, żeby którykolwiek z nich był przesądzony na stałe, ale Rockstar ma podejście platformowe, które widzieliśmy już wcześniej, i w odpowiednim czasie opublikuje dalsze ogłoszenia. » Wydaje się więc, że jest jeszcze niewielka nadzieja dla graczy PC, którzy z niecierpliwością czekają na wieści o pojawieniu się GTA 6 na ich platformie. Chociaż nic nie jest potwierdzone, istnieje szansa, że ​​usłyszymy coś w przyszłości.

Nowe przecieki dotyczące wersji konsolowej

Nowe szczegóły na temat wersji konsolowej wyciekły do ​​sieci przez użytkownika mvbr. Użytkownik twierdzi, że gracze mogą spodziewać się takich funkcji, jak HDR, DLSS, ray tracing, globalne oświetlenie, FSR, SSR, denoiser i rasteryzacja cieni. W innym tweecie mvbr powiedział, że chociaż w grze prawdopodobnie będzie dostępny ray tracing, może to stwarzać pewne wyzwania optymalizacyjne. Pod wpływem popkultury? Ponadto oczekuje się, że gra będzie mocno inspirowana popkulturą. Programy takie jak Narcos, Shotas, Bad Boy For Life, The Place Beyond of The Pines itp. miałoby wpływ na uniwersum GTA VI.

Plotki o cenie

Choć dokładna cena gry nie została jeszcze ujawniona, spekuluje się, że GTA VI może być droższe od poprzednich tytułów i prawdopodobnie przekroczyć 59,99 dolarów (4993 rupii). Wraz ze zbliżaniem się daty premiery fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę popularnej serii GTA.

Drugi zwiastun GTA VI

Plotki o drugim zwiastunie GTA VI krążyły już w marcu. Krążyły pogłoski, że zwiastun 2 może zostać wydany w maju tego roku, a ponieważ ten termin minął, szczegóły dotyczące daty premiery zwiastuna są skąpe.

Plotki o drugim zwiastunie GTA VI pojawiły się w marcu tego roku po tym, jak użytkownik Reddita zwrócił uwagę społeczności na fakt, że Rockstar Games dodało zwiastun GTA 6 1 w swojej sekcji filmów. Użytkownik zauważył również, że na stronie pojawiły się strzałki wskazujące, że do tego folderu zostanie dodanych więcej filmów.

Większa mapa i mini-gry

Mapa GTA VI jest uważana za największą w historii gier Rockstar Games, nawet większą niż Red Dead Redemption 2. Użytkownik Reddita sporządził listę potencjalnych lokalizacji w grze, sugerując, że obejmie ona części Florydy i Gruzji. Ale znowu Rockstar Games nie potwierdziło tych szczegółów. Inni użytkownicy Reddita twierdzili, że w GTA VI będzie najwięcej minigier w serii, w tym nowa mini-gra wędkarska.

Postacie i środowisko

Z pierwszego zwiastuna gry było jasne, że w GTA VI główną bohaterką będzie Lucia, co oznacza, że ​​po raz pierwszy w serii pojawi się główna bohaterka kobieca. Pojawi się także postać męska, rzekomo o imieniu Jason. Dodanie postaci takich jak Stefani, doradca więzienny i tajemnicza postać w stylu Jokera również obiecuje poprawić wrażenia z gry. Jeśli chodzi o akcję, gra przeniesie nas z powrotem do Vice City, którego lokalizacje w zwiastunie przypominają te z gry wydanej w 2002 roku. Widzieliśmy zachody słońca, plaże i jachty, przywołując wspomnienia gry jako Tommy Vercetti w GTA Vice City .

Źródło: www.bing.com