Odkryj miasto obecne w GTA 5

Zanurz się w kultowych miastach Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5 słynie z kultowych miast. Od Los Santos po Vinewood, East Los Santos i Pacific Bluffs – każda dzielnica wiernie odtwarza prawdziwe miejsca. Oto przegląd głównych miast do odkrycia w tej kultowej grze wideo.

Polecane miasta w GTA 5

Głównym miejscem akcji GTA 5 jest Los Santos, nowoczesne kalifornijskie miasto oparte na Los Angeles. W grze gracze mogą odkrywać kultowe lokalizacje, takie jak promenada w Santa Monica, znak Vinewood inspirowany znakami Hollywood i nie tylko. W tym mieście 15 rzeczywistych lokalizacji jest imponująco przedstawionych, tak bardzo, że gracze mogą ponownie przeżyć wspomnienia swoich fikcyjnych eskapad w tych lokalizacjach. Jedną z najpopularniejszych dzielnic jest Morningwood ze wspaniałymi domami i luksusowymi butikami.

Prawdziwe lokalizacje w GTA 5

Miasta w GTA 5 są wyraźnie wzorowane na rzeczywistych lokalizacjach w Kalifornii. Od centrum Los Santos po East Los Santos, Vinewood Hills i Richman, każda dzielnica wiernie oddaje atmosferę prawdziwych miejsc, które reprezentuje. Gra oferuje naprawdę wciągające wrażenia w kalifornijskim środowisku, z plażami, ruchliwymi autostradami i ogromnymi rezydencjami.

Od Małego Seulu po Vespucci i tętniące życiem ulice miasta, Grand Theft Auto 5 oddaje esencję życia w południowej Kalifornii, oferując graczom możliwość poznania zapierającego dech w piersiach otwartego świata, pełnego ciekawych postaci do spotkania i charakterystycznych miejsc do odkrycia.

Źródło: dotesports.com