Odkryj Killer Bean: szaloną strzelankę typu roguelike w klimacie GTA

Summer Game Fest ujawniło niedawno nową grę w stylu roguelike, inspirowaną Grand Theft Auto, ale zawierającą fasolę, o nazwie Killer Bean. Pomimo zwariowanej koncepcji, Killer Bean został stworzony przez utalentowanego programistę, znanego animatora odpowiedzialnego za takie hity jak Matrix Reloaded i X-Men. W tej nadchodzącej grze wcielisz się w samego Killera Beana, ziarno kawy za dnia i zabójcę w nocy. Fabuła gry zmienia się z każdą nową kampanią, umieszczając Cię w nowych lokalizacjach z różnymi misjami do wykonania.

Odkryj chaotyczny świat Killer Bean

Aby urozmaicić rozgrywkę, Twoi znajomi w grze mogą stać się Twoimi wrogami przy następnej grze, a starzy wrogowie mogą Ci pomóc. Jak mówi twórca: „Nie ma dwóch takich samych kampanii”. Poza tym, jak w każdym dobrym, szanującym się roguelike’u, większość elementów generowana jest losowo. Będziesz także cieszyć się mnóstwem pojazdów i broni do zdobycia – na wypadek, gdybyś nie mógł się doczekać gry w GTA 6 i wypróbowania alternatywnej wersji z motywem fasoli.

Wkrótce premiera na Steamie

Nie będziesz musiał długo czekać, aby stawić czoła wrogiej fasoli w stylu neo. Jak pokazuje nowy zwiastun, Killer Bean ukaże się latem tego roku we wczesnym dostępie na platformie Steam. Szukasz nowej gry do wypróbowania? Odkryj najlepsze dostępne już dziś gry typu roguelike.

Źródło: www.gamesradar.com