Odkryj historyczną playlistę sagi GTA na Spotify

Spotify powraca do ścieżek dźwiękowych z gier Grand Theft Auto

Jeśli kiedykolwiek grałeś w grę Grand Theft Auto, wiesz, jak ważna jest ścieżka dźwiękowa. Teraz, wraz z ogłoszeniem nowego GTA VI, saga ta jest bardziej aktualna niż kiedykolwiek. Dlatego Spotify zdecydowało się uruchomić playlistę najlepszych utworów w historii GTA o nazwie „Grand Theft Auto Radio”.

Emblematyczne tytuły sagi

Grand Theft Auto to jedna z tych gier, w których muzyka jest ważnym elementem, który należy wziąć pod uwagę. Playlista zawiera kultowe motywy, takie jak „Hold the Line” (TOTO) z GTA San Andreas, „Life is a lentil” (Unaesta) z GTA Vice City, „Sexy Movement” (Wisin i Yandel) z GTA IV, „Feel Good ” (Gorillaz) w GTA V, „Young Turks” (Rod Steward) i GTA San Andreas, „Pachuco” (przeklęta dzielnica) w GTA V i „Dare-te-te” (13th Street) w GTA IV. W sumie playlista zawiera ponad 100 utworów, które przeniosą Cię przez wszystkie niezapomniane chwile spędzone w GTA.

Nostalgiczna playlista

Spotify prezentuje playlistę w następujący sposób: „Idealna ścieżka dźwiękowa do jazdy po Vice City, Los Santos, San Fierro i nie tylko. 25 lat muzyki z najbardziej kultowych stacji Grand Theft Auto, stworzonej specjalnie dla Ciebie, teraz w Spotify. Ale to nie wystarczy, przez całą sagę wiele piosenek zapadało w pamięć graczy i stopniowo było dodawanych do tej playlisty. A jaka jest według Was najlepsza piosenka występująca w grach GTA?

Źródło: nationworldnews.com