Odkryj flagowe miasto GTA 5

Rzut okiem na Los Santos i kultowe miasta w Grand Theft Auto 5

Grand Theft Auto 5, czyli GTA 5, to gra wideo, w której występują kultowe i niezapomniane miasta. Miasta te stanowią główną część gry, czyniąc GTA 5 wyjątkową. Los Santos, inspirowane współczesną południową Kalifornią, to główne miasto w grze, wzorowane na Los Angeles. Odkryjmy razem różne miasta GTA 5 i ich podobieństwo do rzeczywistości.

Miasta w GTA 5

GTA 5 zawiera 15 prawdziwych miast odtworzonych w niezwykle wierny sposób. Te miasta to miejsca, które wydają się znajome graczom. Wiele oryginalnych dzielnic, atrakcji turystycznych i charakterystycznych elementów południowej Kalifornii zostało dokładnie odtworzonych.

Oto niektóre z najważniejszych dzielnic Los Santos w GTA 5:

Centrum Los Santos

Jak sama nazwa wskazuje, Downtown Los Santos to centrum GTA 5 i przypomina prawdziwe Los Angeles. Są tu drapacze chmur, firmy, banki, hotele i tętniąca życiem atmosfera typowa dla śródmieścia wielkich miast.

Wschodnie Los Santos

Ta dzielnica, położona na wschód od Los Santos, przypomina ruchliwe autostrady i oddziela miasta od parków i gór. East Los Santos jest również pod silnym wpływem społeczności latynoskiej w Los Angeles.

Południe Los Santos
Ta dzielnica ma uboższy klimat i jest głównie mieszkaniowa. Jej mieszkańcy żyją w biedzie. South Los Santos opiera się na dzielnicach Los Angeles Crenshaw i Watts.

Vinewood

Vinewood to reprezentacja Hollywood w GTA 5. Kultowe zabytki Los Angeles, takie jak chińska świątynia Graumana i Capitol Records, zostały dokładnie odtworzone.

Vinewood Hills to dzielnica mieszkaniowa podobna do Hollywood Hills w prawdziwym życiu, położona obok Obserwatorium Galileo i słynnego znaku Vinewood.

Wzgórza Rockforda

Rockford Hills inspirowane jest Beverly Hills. Bogactwo i przepych są reprezentowane w luksusowych samochodach i drogich butikach w tej okolicy, mocno inspirowanej Beverly Hills w Kalifornii.

Mały Seul

Ta dzielnica jest przesiąknięta kulturą azjatycką, podobnie jak Koreatown w Los Angeles. W sercu tej dzielnicy znajdują się firmy i rezydencje inspirowane kulturą azjatycką.

Te miasta GTA 5 oferują graczom wciągające doświadczenie życia w południowej Kalifornii, z dzielnicami mieszkaniowymi, pięknymi plażami i wieloma kultowymi lokalizacjami do odwiedzenia. Niezależnie od tego, czy chcesz wcielić się w mieszkańców Los Santos, czy po prostu cieszyć się atmosferą, GTA 5 oferuje wirtualną podróż zakorzenioną w znajomym otoczeniu południowej Kalifornii.

Źródło: www.bing.com