Odkryj fanowski pomysł na aktorski film „GTA 6”.

Zapowiedź fanowskiej koncepcji aktorskiego „GTA 6”

Obiecująca koncepcja fanów

Ten fanowski pomysł pozwala rzucić okiem na to, jak mogłoby wyglądać aktorskie „GTA 6”. Szczegóły fabuły gry wideo praktycznie nie istnieją, ale historia Lucii i Jasona w stylu „Bonnie i Clyde” z pewnością mogłaby stanowić fascynujący film lub serial telewizyjny. Jednakże, niestety, nie ma żadnych planów dotyczących aktorskiego filmu „GTA 6”, co jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ Rockstar nie ogłosił jeszcze konkretnej daty premiery gry, ale możemy to łatwo sobie wyobrazić jak Lucia i Jason mogliby zostać obsadzeni w filmie „GTA 6” opartym na zeszłorocznym zwiastunie.

Filmowa inspiracja Rockstar Games

Rockstar Games w swoich projektach zawsze czerpało inspirację z kultowych filmów, więc logiczne jest, że nigdy nie powstał żaden film akcji na żywo z Grand Theft Auto. Najnowsza odsłona serii, „GTA 5”, została w szczególności zainspirowana filmami o napadach, takimi jak „Heat” i „Thief”, a celem było umożliwienie graczom przeżycia intensywnych chwil samodzielnie, zamiast biernego oglądania ich na ekranie. Czas pokaże, które filmy i seriale miały wpływ na „GTA 6”.

Adaptacja, która się nie udała

Chociaż wydaje się mało prawdopodobne, aby film GTA kiedykolwiek ujrzał światło dzienne, nie oznacza to, że nie było dyskusji na temat adaptacji tej nieruchomości. Raper (i okazjonalny aktor) Eminem prawie zagrał w filmie Grand Theft Auto, który nigdy nie ujrzał światła dziennego.

„GTA 6” powinno ukazać się na konsolach w 2025 roku.

Źródło: www.looper.com