Odkryj DUŻĄ nową funkcję w nadchodzącym GTA 6

Odkryj wszystkie informacje na temat GTA 6, długo oczekiwanego nowego dzieła słynnej serii gier wideo. Po 10 latach sukcesów z GTA 5 Rockstar Games przygotowuje nową grę, która zapowiada się jeszcze bardziej wciągająca i ekscytująca. Fani długo czekali na informację na temat daty premiery GTA 6 i w lutym 2022 roku ich życzenia zostały (poniekąd) spełnione dzięki wyciekowi, który wywołał spore emocje.

GTA 6: Budynki interaktywne

Jedną z najciekawszych cech GTA 6 jest otwarty świat i to, jak można w nim czerpać inspirację z popularnej mechaniki gry wprowadzonej w Red Dead Redemption 2, kolejnej hitowej grze Rockstar.

Otwarty świat GTA 5 chwalono za rozmach i liczbę oferowanych aktywności, jednak czegoś mu brakuje: możliwości wchodzenia do budynków. W betonowej dżungli Los Santos jest bardzo niewiele budynków, które można zwiedzać. Dodatkowo, niektóre budynki dostępne dla graczy podczas misji stają się niedostępne po ich ukończeniu.

Jednak GTA 6 w Vice City mogłoby być inne, z dużą liczbą budynków, które gracze mogliby nie tylko odwiedzać, ale także z którymi wchodzić w interakcję. Według przecieków w GTA 6 pojawią się supermarkety, bary, kluby, lombardy, restauracje, a także mieszkania, do których gracze będą mogli wejść. W tych miejscach można również prowadzić szereg nielegalnych działań, takich jak kradzieże i włamania. Dwóch bohaterów, Jason i Lucia, zostanie wyposażonych w „torby z łupami”, które pozwolą im kraść i gromadzić pieniądze, złoto i wiele więcej.

Jeśli ten przeciek okaże się prawdziwy, nie będzie to pierwszy raz, kiedy Rockstar włącza do swoich gier interaktywne budynki. Red Dead Redemption 2 oferuje graczom dużą liczbę budynków do odwiedzenia i zdobycia łupów. Niezależnie od tego, czy przebywasz na bagnach Bayou Nwa, czy w tętniącym życiem mieście Saint Denis, gracze RDR2 mogą wchodzić w interakcję z różnorodnymi strukturami w świecie gry.

Data premiery GTA 6

Po zeszłorocznym dużym przecieku Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że prace nad GTA 6 trwają. Niedawno na X (dawniej Twitter) wyciekł klip głosowy autorstwa dyrektora generalnego Take-Two Interactive, Straussa Zelnicka, sugerujący, że 24 października 2024 r. może być możliwą datą premiery GTA 6. Post został już usunięty. Chociaż nie można potwierdzić autentyczności nagrania głosowego, rzekoma data potwierdza wcześniejsze przecieki. Mogliśmy więc spodziewać się premiery GTA 6 w październiku przyszłego roku, a ogłoszenie zaplanowano na kilka miesięcy wcześniej.

Źródło: www.bing.com