Odkrycie przez eksploratorów danych wyciętych wskazówek z GTA V i Bully 2 | Gra 8

GTA V: Odkrycie zawartości wyciętej przez Dataminerów

Dataminerzy odkryli niedawno niewykorzystaną zawartość GTA V, a także przedmioty, które powinny znajdować się w Bully 2. Poznaj szczegóły tego odkrycia i dowiedz się, jakie mogły być dwie największe gry Rockstar.

Odkryto niewykorzystaną zawartość dla fabularnego DLC do GTA i Bully 2

Właśnie pojawiły się nowe dowody na niewykorzystaną zawartość GTA V, dzięki eksploratorom danych @GlowDevs i @Wildbrick142. Użytkownik

Wśród odkryć znalazł się także krótki klip dotyczący Bully 2, rzekomej kontynuacji hitu Rockstar z 2006 roku Bully.

„Trevor z plecakiem odrzutowym”: Teorie na temat wyciętej zawartości DLC

Jednym z najważniejszych odniesień znalezionych przez eksploratorów danych był przedmiot o nazwie „Trevor z plecakiem odrzutowym”, co natychmiast wywołało spekulacje na temat DLC z przerywnikami fabularnymi i sposobem jego ponownego wykorzystania w GTA Online.

Wraz z tym odkryciem pojawiło się także kilka odniesień do „CNC” – terminu, który eksplorator danych @GlowDevs przyjął jako oznaczający „Cops 'n Crooks” – który był planowanym trybem gry, który został po cichu porzucony w 2020 roku po śmierci George’a Floyda.

Piekło rozwoju Bully 2 i ponowne pojawienie się

Tekst kodu gry zawiera pozostałości czegoś, co mogło być Bully 2, z krótkim fragmentem wspominającym „unique_key_bully2”. To nieoczekiwane odkrycie wprawiło ludzi w zakłopotanie i ożywiło wspomnienia dni, w których grali w przestępczość nieletnich w 2006 roku.

Bully 2 miał być kontynuacją gry Bully studia Rockstar i był rozwijany w Rockstar New England w 2019 r. Jednak prace nad grą przerwano po 18 miesiącach i nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie jej kontynuacji, co pozostawiło fanów w niepewności. .

Co stanie się z treściami niewykorzystanymi przez Rockstar?

Biorąc pod uwagę, że Rockstar jest obecnie zajęty rozwojem GTA 6, jest mało prawdopodobne, że zobaczymy przeróbkę tych nieużywanych przedmiotów. Zwłaszcza Bully 2 prawdopodobnie nigdy nie ujrzy światła dziennego. Nie powstrzymuje to jednak fanów od zastanawiania się, co by było, gdyby Rockstar wybrał inną ścieżkę, wypuszczając Bully 2 i fabularne DLC do GTA V.

Źródło: game8.co