Odejście Grand Theft Auto 5 z Xbox Game Pass: powrót planowany?

Grand Theft Auto 5 opuszcza Xbox Game Pass

5 stycznia Grand Theft Auto 5 opuści listę gier dostępnych w ramach Xbox Game Pass. Od momentu pojawienia się na tej platformie 5 lipca 2023 r. gracze mają ją dostępną przez sześć miesięcy.

Za każdym razem, gdy Grand Theft Auto 5 pojawiało się w Xbox Game Pass, korzystano z innego traktowania niż inne gry. Został dodany niespodziewanie, bez oficjalnego ogłoszenia. Ponadto, w przeciwieństwie do innych gier, gry Rockstar zwykle znikają w różnych terminach.

Jaka data premiery Grand Theft Auto 5?

Choć wielu myślało, że gra zakończy się 31 grudnia, potwierdzono, że zostanie usunięta z harmonogramu już 5 stycznia. Jest to zatem ostatni moment, aby zagrać w tę grę abonenci subskrypcji Xbox Game Pass. Po tym terminie aby w nią zagrać, konieczne będzie dokonanie zakupu.

Oprócz GTA 5 od 15 stycznia w ramach Xbox Game Pass nie będą już dostępne cztery inne gry, w tym Persona 3 Portable i Persona 4 Golden.

Powrót GTA 5 w Game Passie?

Pytaniem jest, czy w przyszłości gra powróci do usługi Game Pass, biorąc pod uwagę, że może to znacząco zwiększyć liczbę graczy w grze, co miałoby szczególnie sens przed długo oczekiwaną premierą w 2025 roku Grand Theft Auto 6, nowego tytuł franczyzy.

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami Xbox Game Pass i nie przegap 10 najrzadszych gier na konsolę Xbox 360. Gameempress.com to Twoje źródło wiadomości o grach wideo!

Źródło: gameempress.com