Odblokuj specjalne nagrody z okazji 10. rocznicy GTA 5, takie jak skórki na broń

17 września 2023 roku minie 10. rocznica wydania GTA 5. W ciągu dziesięciu lat ta gra nigdy nie zawiodła swoich fanów. W mediach społecznościowych, zwłaszcza na Twitterze, fani wyrażają swoją miłość i pasję do GTA 5. Teraz z niecierpliwością czekają na premierę kolejnej części serii, GTA 6.

Wydarzenie z okazji 10. rocznicy GTA 5 w GTA Online

W międzyczasie Rockstar Games zorganizowało dla fanów obchody 10. rocznicy GTA 5, dostępne w tym tygodniu na platformie GTA Online. Uroczystość obejmuje przedmioty, nagrody i nie tylko inspirowane GTA 5.

Nagrody z okazji 10. rocznicy GTA 5

Czy pamiętacie kultowe stroje Trevora, Franklina i Michaela, trzech głównych bohaterów historii GTA 5? Będziesz mieć szansę ubrać się jak te postacie, logując się od teraz do 27 września. Będziesz mógł odblokować te nowe stroje i zdobyć skórki broni inspirowane GTA 5.

Te stroje będą się nazywać: Emerytowany przestępca, Buddy i Groupie. Będziesz miał także szansę wygrać skórki do broni o nazwach Pracownik Miesiąca, Zamszowe Wykończenie i Wujek T. A na dobry początek dnia Rockstar Games zapewnia każdemu kompletny zestaw przekąsek, amunicji i kamizelek kuloodpornych.

Inne oferty GTA Online w tym tygodniu

Samochód Bravado Hotring Hellfire (sportowy).

Jeśli marzysz o zostaniu zwycięzcą, czekają na Ciebie dobre wieści: samochód Bravado Hotring Hellfire (sportowy) jest wystawiony w Vinewood Auto Club i jest już dostępny do zakupu. Członkowie GTA+ będą mogli otrzymać tę grę za darmo od 11 października.

4X GTA$ i RP za misje kontaktu z Lamarem i Trevorem

Wspieraj plany Trevora i Lamara w ich misjach kontaktowych i zdobądź 4X GTA$ i RP.

2X GTA$ i RP za wycieki danych i misje sprzedaży na lotnisku

3X GTA$ i RP za „Wyjdź i zagraj”

To interesujące, ponieważ aby zarobić 3X GTA$ i RP przez cały tydzień, wystarczy wybrać malowniczą lokalizację w GTA Online, gdzie będziesz musiał stanąć po stronie ciężko uzbrojonych kierowców i szybko biegać dla własnego bezpieczeństwa. Możesz także dogonić ich za pomocą motocykla Hunter lub Sanchez.

Zniżki w GTA Online

Wszystkie garaże – 40% zniżki

Nieruchomości agencyjne – 50% zniżki

Ulepszenia i zmiany agencji – 50% zniżki

Ulepszenia techniczne Imani – 50% zniżki

Artykuły Record A Studios – 50% zniżki

Bravado Buffalo STX (Mięsień) – 40% zniżki

Obey 10F (sport) – 40% zniżki

Bravado Buffalo EVX (Muscle) – 20% zniżki

Progen T20 (Super) – 40% zniżki

Pegassi Ozyrys (Super) – 40% zniżki

Pegassi Zentorno (Super) – 40% zniżki

Obey 9F (sport) – 50% zniżki

Jak grać w GTA Online

W GTA Online możesz grać, kupując grę w bibliotece internetowej, takiej jak Epic Games Store. Po zakupie gry możesz uruchomić ją na swoim urządzeniu. Po uruchomieniu gry przejdziesz do głównego menu GTA 5, gdzie możesz wybrać grę fabularną lub online.

GTA 5 to popularna przygodowa gra akcji, w której przez cały tydzień będą odbywać się wydarzenia z okazji 10. rocznicy powstania. Po prostu zaloguj się, aby odblokować i cieszyć się wszystkimi nagrodami związanymi z obchodami 10. rocznicy GTA 5 w GTA Online.

Źródło: www.bing.com