Od prostego tostera po potężną bestię napędzaną RTX 3080, nasza konfiguracja dla Twoich przewodników po GTA

Jak GTA BOOM stało się wiodącym źródłem informacji o Grand Theft Auto 5

Skromny początek

Jeśli chodzi o tworzenie wysokiej jakości, szczegółowych przewodników do Grand Theft Auto 5, posiadanie odpowiedniego sprzętu jest niezbędne. Jednak nie zawsze tak było w przypadku Hassana Sajida, naszego specjalisty od przewodników w GTA BOOM.

Początkowo Hassan zastosował uproszczoną konfigurację, nagrywając na urządzeniu wielofunkcyjnym HP Pavilion 23. Społeczność YouTube czule nadała mu przydomek „Toster”, a w naszych starszych filmach nawet „Gameboy”. Tutaj możesz zobaczyć absurdalne specyfikacje tego antyku.

Od skromnego do potężnego

Ale nawet przy skromnej grafice Tostera jakość naszych przewodników była oczywista, zdobywając ogromne wsparcie i uznanie ze strony naszych widzów, zarówno na stronie internetowej, jak i na YouTube. Dziękuję wszystkim!

Wraz ze wzrostem liczby naszych czytelników rosła także technologia naszych przewodników. Nasze zaangażowanie w dostarczanie graczom GTA najbardziej kompleksowych i przydatnych informacji zaowocowało ciągłymi aktualizacjami. Dzisiaj przedstawiamy przegląd potężnej konfiguracji, która napędza obecną zawartość GTA BOOM:

Aktualna konfiguracja

Płyta główna: Gigabyte Technology B550 AORUS PRO AC.

Procesor: 8-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 7 5800x 3,8 GHz.

Pamięć: Corsair Vengeance RGB Pro 32 GB (2 x 16 GB) RAM.

Karta graficzna: PALIT GameRock Nvidia GeForce RTX 3080 10 GB RGB.

Dysk SSD: Teamgroup 512 GB M.2.

Dysk twardy: Seagate Barracuda SATA 1 TB.

Etui: Lian Li O11 Dynamic Razer Edition.

Chłodnica procesora: DeepCool Castle 360EX A-RGB Chłodnica cieczy.

Klawiatura: Optyczna mechaniczna klawiatura gamingowa Razer Huntsman V2.

Mysz: Mysz do gier FanTech Zeus X5s Macro Pro.

Chociaż etui Lian Li O11 Dynamic Razer Case może wyglądać atrakcyjnie, Hassan odradza jego używanie ze względu na potencjalne problemy z synchronizacją z oprogramowaniem Razer Synapse i innymi komponentami Razer. Może to prowadzić do problemów z nieprawidłowym wykryciem urządzenia. Jedynym rozwiązaniem, jakie znalazł, było odłączenie elementów RGB od płyty głównej, ale to odbiera całą zabawę, prawda?

Nie zapomnij sprawdzić i zasubskrybować naszego kanału YouTube, a także dodać do zakładek sekcję poradników GTA.

Źródło: www.gtaboom.com