Od Call Of Duty Warzone do GTA V; 5 najlepszych gier komputerowych 2022 roku –


W Indiach liczba gier na komputery PC rośnie, a niedawny raport stwierdza, że ​​w kraju jest ponad 390 milionów graczy na komputery PC, a do 2023 r. liczba ta może osiągnąć 450 milionów. Wynika to z wielu czynników, m.in. coraz większej dostępności szybkiego Internetu i tańszych cen sprzętu. W rezultacie coraz więcej osób zwraca się do gier komputerowych jako sposobu na zabicie czasu.

Ten wzrost popularności można przypisać wielu czynnikom, w tym rosnącej dostępności coraz większej gamy wysokiej jakości gier.

Nie ma wątpliwości, że gry komputerowe nabrały w Indiach ogromnego rozpędu. Przy tak wielu różnych grach do wyboru może być trudno wiedzieć, od czego zacząć. Niezależnie od tego, czy interesujesz się wysokobudżetowymi hitami, czy dziwacznymi tytułami niezależnymi, na PC każdy znajdzie coś dla siebie. Ale nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Oto pięć najlepszych gier na PC, w które możesz teraz grać w Indiach. W rzeczywistości jedną z najlepszych rzeczy w grach na PC jest ogromna różnorodność dostępna na różnych platformach, takich jak Steam, Origin, Battlenet, Epic Games Store, Uplay i Windows Store.

1. Grand Theft Auto V

Wydana we wrześniu 2013 roku gra nadal plasuje się w pierwszej piątce gier na PC. Gra ma niesamowicie piękną grafikę i płynną rozgrywkę. Historia opowiada o trzech artystach-napadach, którzy dokonują ryzykownych i lukratywnych napadów w rozległym mieście Los Santos. Fabuła kręci się wokół życia trzech przyjaciół-przestępców – Trevora, Michaela i Franklina. Będziesz mógł grać wszystkimi trzema postaciami w grze, gdy idzie do przodu i wykonuje misje.

2. Assassin’s Creed: Odyssey

Assassin’s Creed, tytuł oparty na mitologii wojen, stał się jednym z ulubionych tytułów graczy na całym świecie. Tym razem tematem przewodnim gry jest Starożytna Grecja i jest to 11. tytuł serii. Gra skupia się teraz na walce i otwartej walce, w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, która koncentrowała się na skradaniu. Główną postacią w grze jest Layla Hassan, która była ważną postacią w Assassin’s Creed Origins.

3. Call Of Duty Warzone:

Kolejna słynna strzelanka FPS, która łączy rozgrywkę Battle Royale z fabułą. Fabuła kręci się wokół ataku terrorystycznego przez atak Khaleda Al-Assada i Wiktora Zachajewa. Gra została opracowana przez Activision i jest darmowa. Gra jest dostępna dla wszystkich posiadaczy komputerów PC, Xbox One lub PS5.

4. Forza Horyzont 4:

Jeśli jesteś fanem gier wyścigowych, ta jest zdecydowanie dla Ciebie. Gra oferuje rozległe widoki na oszałamiające krajobrazy (Wielka Brytania) w przeciwieństwie do zatłoczonych, krętych uliczek miast, zapewniając różnorodność rozgrywki. Gra opiera się na festiwalu Horizon, festiwalu muzycznym i wyścigach motocyklowych. Gra jest idealną mieszanką wyścigów i przygody.

5. Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 oferuje spory otwarty świat z dużą ilością aktywności, podobnie jak jego rodzeństwo GTA. Dodatkowo zapewnia bogatą i wciągającą narrację o przyjaciołach, rodzinie, zdradzie i oczywiście odkupieniu. Dodatkowo grafika jest jedną z najlepszych na rynku, a rozgrywka jest płynna. To najlepszy dostępny symulator kowboja. Ta gra została również stworzona przez Rockstar Games.Źródło : https://www.bijouxdemoiselle.com/from-call-of-duty-warzone-to-gta-v-5-best-pc-games-of-2022/