Oczekiwany nowy raport dotyczący wydania GTA 6

Grand Theft Auto 6: zaplanowane na 2025 rok, ale możliwe opóźnienia

Najnowsze raporty finansowe wskazują, że długo oczekiwane Grand Theft Auto 6 może wreszcie ujrzeć światło dzienne później, niż oczekiwano. W związku z potencjalną premierą we wrześniu lub październiku 2025 r. fani stają się coraz bardziej niecierpliwi i analizują każdą najdrobniejszą informację, aby uzyskać jaśniejszy obraz dokładnej daty premiery kolejnej dużej gry Rockstar.

Komplikacje finansowe

Spółka matka Rockstar Games, Take-Two Interactive, obniżyła niedawno swoje prognozy finansowe na rok finansowy 2025. Ogłoszenie to sugeruje, że premiera Grand Theft Auto 6, którego premiera planowana była początkowo na początek 2025 r., jest obarczona wysokim ryzykiem „opóźnienia”.

Zrozumiałe opóźnienie

Jeśli premiera pod koniec 2025 roku zostanie potwierdzona, nie będzie to zaskoczeniem, gdyż premiery głównych tytułów z serii GTA mają miejsce zazwyczaj w okolicach września lub października. Jednak dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona.

Powrót do Vice City i pierwszej bohaterki

Gra będzie oznaczać powrót Vice City i wprowadzenie pierwszej w historii żeńskiej bohaterki serii. Gra będzie dostępna na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a wkrótce pojawi się także wersja na PC.

Źródło: www.bing.com