Oczekiwanie na GTA 6 na PS5 to problem dla fanów

Fani serii Red Dead Redemption firmy Rockstar Games od lat zauważają, że studia często zaniedbują franczyzy na rzecz serii Grand Theft Auto. Mimo to seria Red Dead Redemption wywołała jak dotąd wiele emocji i okrucieństwem byłoby kazać fanom czekać na nową grę.

Red Dead Redemption 3: niekończące się oczekiwanie

Nie da się ukryć, że Grand Theft Auto 6 to ogromny projekt dla Rockstar Games, które poświęca na niego mnóstwo czasu i pieniędzy, nie mówiąc już o korzyściach finansowych, jakie przyniesie studiu. Odczuwalny jest jednak brak postępów w sprawie Red Dead Redemption 3. Gra prawdopodobnie nie ujrzy światła dziennego przed odejściem konsol PS5 i Xbox Series X/S.

Pierwszym celem Rockstar Games jest Grand Theft Auto 6. Coraz bardziej oczywiste staje się, że studio koncentruje się wyłącznie na tej grze i porzuca Red Dead Redemption 3. Fani serii cierpieli z tego powodu przez długi czas. Toronto Area i to się dzieje ponownie.

Czego można się spodziewać po Rockstar Games w ramach Red Dead Redemption?

Nasze oczekiwania co do kolejnej odsłony Red Dead Redemption są duże. Sony potwierdziło, że PlayStation 5 wkracza w drugą połowę swojego cyklu życia, co sugeruje premierę Red Dead Redemption 3 na konsolach nowej generacji. Będziemy jednak musieli jeszcze trochę poczekać, zanim będziemy mogli cieszyć się tą długo oczekiwaną grą.

Fanom pokochały dwie pierwsze gry z serii, często wymieniane jako jedne z najlepszych zachodnich przygodowych gier akcji. W oczekiwaniu na Red Dead Redemption 3 Rockstar Games musi pogodzić wiele innych bieżących projektów, takich jak remastery, Grand Theft Auto Online i Red Dead Online, jednocześnie dopracowując Grand Theft Auto 6.

Źródło: sparkchronicles.com