Oczekiwana data premiery GTA 6, zwiastun i najnowsze wieści od Rockstar Games

GTA 6: Data premiery, zwiastun i szczegóły rozgrywki

Oczekiwanie wreszcie dobiega końca! Data premiery GTA 6 zbliża się wielkimi krokami, a fani nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o tej wyczekiwanej grze. Wszędzie krążą plotki i spekulacje, ale co tak naprawdę wiemy o tej nowej części sagi Grand Theft Auto? Przekonajmy się wspólnie o wszystkich ujawnionych do tej pory informacjach.

Data wydania

Po latach milczenia Rockstar Games wydaje się bliskie uchylenia pokrywy w sprawie GTA 6. Według najnowszych plotek data premiery GTA 6 przewidziana jest na okres od kwietnia 2024 r. do marca 2025 r. Najnowsze doniesienia sugerują, że oficjalne ogłoszenie może być nawet bliskie.

Wyjście staje się wyraźniejsze

Prezes Rockstar Games poinformował na oficjalnym koncie firmy na Twitterze, że pierwszy zwiastun GTA 6 ukaże się „na początku grudnia”. Zapowiedź ta niemal oficjalnie potwierdza, że ​​data premiery jest bliska. Co więcej, inwestorzy Take-Two Interactive wskazali, że aktywny rozwój kolejnej odsłony jest „bardzo zaawansowany” i wejdzie ona w „kolejną fazę wzrostu w 2025 roku”.

Intrygujące szczegóły

Niedawno pojawił się wyciek 90 filmów prezentujących ponad 53 minuty materiału testowego, ujawniających pewne aspekty gry.W szczególności widzimy duet postaci, Jasona i Lucię, ewoluujący w uniwersum w stylu Bonnie i Clyde’a. Ponadto plotki sugerują, że akcja GTA 6 będzie miała miejsce w odnowionej wersji Miami. Ale czy taka zmiana scenerii wystarczy, aby utrzymać status ważnej gry, jaką zajmuje saga Grand Theft Auto w świecie gier wideo?

Oczekiwanie trwa

Pomimo tych kuszących rewelacji na temat GTA 6, dokładna data premiery pozostaje tajemnicą. Stwierdzenie dyrektora generalnego Take-Two Interactive, że firmie zależało na tym, aby nadchodząca gra „przewyższyła oczekiwania graczy”, wskazuje na wyjątkową jakość gry. Pamiętaj, że będziemy Cię na bieżąco informować, gdy tylko pojawią się nowe informacje.

Źródło: www.bing.com