Ocelot Pariah GTA V: Wszystko, co musisz wiedzieć


Czym jest Ocelot Pariah w Grand Theft Auto V? W grze jest mnóstwo zabawnych pojazdów. Niektóre pojazdy, takie jak mały, zuchwały Inwazja i perswazja, wprowadzają do GTA Online nieco więcej smaku i zabawy. Istnieją również samochody, takie jak Ocelot Pariah, które tworzą grę pełną przygód i ucztę dla wszystkich graczy, którzy są maniakami prędkości. Ocelot Pariah to jeden z pojazdów, który może być idealny do rozpieszczania graczy i wykańczania wrogów.

Chociaż nie wszystkie misje wymagają szybkiego samochodu, a zwykły pojazd również może wykonać zadanie. Niektórzy gracze są wrażliwi na czas, więc mogą zdecydować się na szybki pojazd, podczas gdy niektórzy sprawdzają, czy samochód jest optymalny w prowadzeniu, a inni. O tym, jak szybki jest samochód, decyduje nie tylko współczynnik prędkości, ale także kilka innych. Należy również wziąć pod uwagę zadanie, do którego przypisany jest pojazd.

Przeczytaj także: Najlepsze i najciekawsze postacie GTA V

Czym jest GTA Online?

Grand Theft Auto Online to gra wieloosobowa online, należąca do gatunku przygodowych gier akcji. Jest rozwinięciem Rockstar North i publikacją Rockstar Games. Gry zostały pierwotnie wydane 1 października 2013 roku na konsole takie jak PlayStation 3 i Xbox 360. Następnie gra została wydana na PlayStation 4 i Xbox One 18 listopada 2014 roku, a 14 kwietnia 2015 roku została wydana dla Microsoft Windows. GTA Online będzie również dostępne na konsole nowej generacji, takie jak PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a data premiery została ustalona w okolicach marca 2022 roku. Gra to Grand Theft Auto V, ale jest to wersja online.

GTA Online

Gra osadzona jest w otwartym świecie, a gracze mogą swobodnie wędrować po mieście San Andreas. A środowisko ma wieś i miasto znane jako Los Santos. Gracze kontrolują bohatera, który jest na drodze do stania się najsilniejszym i potężnym, budując imperium i wykonując różne zadania. Twoje wydarzenia w grze rozgrywają się po wydarzeniach z kampanii dla jednego gracza. Dostępne są również misje kooperacyjne, które należy ukończyć, aby przejść dalej. Istnieje również dostępność różnych napadów i zakupów firm.

Przeczytaj także: Kiedy wyjdzie nowa aktualizacja GTA V? Co wiemy do tej pory

Czym jest Ocelot Pariah w GTA Online?

Niesławny Ocelot Pariah, który pojawia się w GTA Online, bardzo przypomina Astona Martina Vanquisha Zagato. Reflektory i grill samochodu mają podobne podobieństwo do Ferrari 812 Superfast i Ferrari Portofino. Osiągi samochodu są doskonałe, a żaden inny samochód w grze nie jest tak szybki jak ten samochód. Samochód osiągnął prędkość maksymalną 110 mph/177 km/h w trybie fabrycznym. Dzięki tym osiągom samochód z pewnością zajmie pierwsze miejsce. Można go również ulepszyć, a Ocelot Pariah można nawet ulepszyć ze swojego podstawowego modelu, aby zwiększyć jego prędkość i przyspieszenie.

Ocelot Pariah GTA V: Wszystko, co musisz wiedzieć

Ocelot Parias

Gdy samochód ma Upgrade 1 dla EMS, prędkość samochodu wzrasta do 112 mph/180 km/h. W wersji 2 EMS maksymalna prędkość samochodu osiąga 115 mph/185,11 km/h. W wersji Upgrade 3 dla EMS samochód osiąga wtedy prędkość maksymalną 193,1 km/h. Wreszcie, w wersji Upgrade 4 EMS Ocelot Pariah osiąga prędkość maksymalną 202,8 km/h. Jedynymi samochodami, które mogą wyprzedzić Ocelota Pariaha pod względem prędkości, są samochody wspomagane przez dopalacze, takie jak Vigilante i BF400 podczas jazdy na tylnym kole. Ocelot Pariah ma dobre prowadzenie, a także jazda wydaje się dość łatwa. Koła tego auta wydają się być bardzo gładkie, przez co prawie żegluje po skałach i wybojach. Ocelot Pariah można kupić w GTA Online za pośrednictwem Legendary Motorsport za 1 420 000 $.

Przeczytaj także: Przewodnik po grze w GTA 5 na Androida za pomocą Xbox Game Pass

Jakie są pojazdy w GTA V?

Grand Theft Auto V ma zróżnicowaną liczbę pojazdów i zawiera więcej pojazdów niż jakakolwiek inna gra z tej serii. Daje to graczom poczucie realistycznego odczucia. W grze występuje zróżnicowana ilość samochodów, samolotów, helikopterów, narzędzi, pojazdów ratunkowych i wielu innych. Gracze mogą nawet latać samolotem, który nie był dostępny w poprzedniej grze z serii, a mianowicie GTA IV, ze względu na małą mapę. GTA V z dużą mapą to większa ilość funkcji i pojazdów. Nową częścią tej gry jest włączenie łodzi podwodnych, które pozwalają graczom eksplorować głębiny oceanów. Jest też Rhino, czołg, ale w tej grze cel czołgu jest nieco bardziej złożony. Samochód można również przewrócić, gdy w razie wypadku spadnie do góry nogami.

Ocelot Pariah GTA V: Wszystko, co musisz wiedzieć

Pojazdy w GTA V i Online

Podobnie jak w poprzednich grach w historii marki, po mapie porusza się kilka pojazdów, a gracz może je nawet ukraść. Aby nadać grze bardziej realistyczny charakter, gracze mogą nawet prowadzić rozmowę z przechodniami. W razie wypadku przyjeżdża również karetka pogotowia i policja, co również nadaje tej grze bardziej realistyczny charakter. Ta funkcja była wprawdzie obecna w GTA IV, ale nie została wykonana tak starannie, jak w GTA V. Pojazdy można modyfikować i przechowywać w garażach, które można kupić w różnych miejscach Los Santos. Istnieje również dostępność samolotów odrzutowych, które są w pełni uzbrojone i wyposażone.

Przeczytaj także: GTA 6: Najnowsze przecieki i plotki – nowy otwarty świat zapowiadany graczom

Source : https://otakukart.com/ocelot-pariah-gta-v-everything-you-need-to-know/