Nowy zwiastun GTA 6 wywołuje emocje wśród fanów GTA 5

GTA 6 ujawnia się na horyzoncie

Podekscytowanie sięga zenitu, gdy Shawn Fonteno, kultowy głos Franklina Clintona w Grand Theft Auto 5, właśnie pojawił się w sieciach społecznościowych, aby wzbudzić emocje wokół kolejnego zwiastuna Grand Theft Auto 6.

Zaledwie kilka tygodni przed premierą zwiastuna Shawn Fonteno zamieścił entuzjastyczny tweet na temat Xittera (tweet szybko usunięty): „JEŚLI CI POWIEDZIAŁEM, MOGĘ MIEĆ PROBLEMY”.

To prawda, że ​​tweet nie wspomina wyraźnie o GTA. Jednak duża część jego konta na Twitterze jest poświęcona nadchodzącej grze, a biorąc pod uwagę, jak mało czasu pozostało do ujawnienia, można bezpiecznie założyć, że usunięty tweet był powiązany z grą.

Kwestia pojawienia się Franklina Clintona w grze

Dla tych, którzy nie dali się jeszcze wciągnąć w emocje wokół GTA 6, współzałożyciel Rockstar, Sam Houser, ogłosił, że oficjalna premiera Grand Theft Auto 6 odbędzie się na początku grudnia.

A jeśli Shawn Fonteno ma coś ważnego do przekazania, pojawia się pytanie o możliwą obecność Franklina Clintona w tej nowej grze.

Prawdopodobne daty premiery zwiastuna

Jeśli chodzi o to, kiedy dokładnie zwiastun zostanie wydany w grudniu, są dwie prawdopodobne daty. Pierwszą z nich jest gala The Game Awards Geoffa Keighleya, która zostanie wyemitowana na żywo 7 grudnia lub, co bardziej prawdopodobne, mogłaby zostać wydana 10 grudnia, w 25. rocznicę Rockstar.

Czy tak samo jak my jesteś podekscytowany GTA 6? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Źródło: www.bing.com