Nowy zwiastun GTA 6 wywołuje emocje wśród fanów Grand Theft Auto 5

Shawn Fonteno drażni się z ujawnieniem Grand Theft Auto 6 w mediach społecznościowych

Shawn Fonteno, kultowy głos Franklina Clintona w Grand Theft Auto 5, niedawno podkręcił atmosferę, drażniąc się w mediach społecznościowych z przyszłym zwiastunem Grand Theft Auto 6. Zaledwie kilka tygodni przed premierą zwiastuna Shawn Fonteno opublikował podekscytowany tweet o Xitterze (który został usunięty niemal natychmiast po wysłaniu): „JEŚLI CI POWIEDZIAŁEM, MOGĘ MIEĆ PROBLEMY”.

Chociaż tweet nie wspomina wyraźnie o GTA, duża część jego konta na Twitterze jest poświęcona nadchodzącej grze, a biorąc pod uwagę, że do premiery pozostało zaledwie kilka tygodni, można śmiało założyć, że usunięty tweet miał z tym coś wspólnego gra.

Oficjalny zwiastun planowany na grudzień

Dla tych, których jeszcze nie ogarnęło szaleństwo GTA 6, współzałożyciel Rockstar, Sam Houser, ogłosił, że oficjalny zwiastun nadchodzącego Grand Theft Auto ukaże się na początku grudnia. A jeśli Shawn Fonteno ma coś ważnego do przekazania, pojawia się pytanie, czy Franklin Clinton pojawi się w tej nowej grze.

Jeśli chodzi o to, kiedy dokładnie zwiastun zostanie wydany w grudniu, są dwie prawdopodobne daty. Pierwsza z nich to Geoff Keighley’s Game Awards, która odbędzie się na żywo 7 grudnia lub, co bardziej prawdopodobne, może zostać wydana 10 grudnia, w 25. rocznicę Rockstar.

Czy tak samo jak my jesteś podekscytowany GTA 6?

Daj nam znać w komentarzach poniżej. Premiera Grand Theft Auto 6 jest wyczekiwana przez wielu fanów, a zwiastuny Shawna Fonteno tylko zwiększają ich ekscytację. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzącej gry.

Źródło: www.bing.com