Nowy tryb gry i śmigłowiec szturmowy dodane w cotygodniowej aktualizacji GTA Online

Najnowsza cotygodniowa aktualizacja GTA Online na 10-17 sierpnia jest już dostępna i to dobra wiadomość dla tych z nas, którzy czuli się trochę rozczarowani przez ostatnie kilka tygodni. Ta aktualizacja gry wieloosobowej Grand Theft Auto 5 zawiera drogi nowy helikopter szturmowy dla tych z was, którzy oszczędzali na coś fajnego. Dostępny jest również nowy tryb adwersarza, Szturm na Cayo Perico, a także darmowe nagrody oprócz zwykłych zniżek i bonusów podczas oczekiwania na datę premiery GTA 6 – czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Nowy helikopter GTA Online

Najnowszy helikopter GTA Online to Buckingham Weaponized Conada. To wojskowy śmigłowiec szturmowy dla dwóch graczy, wyposażony w dwa miniguny kalibru 50 i dwie wyrzutnie rakiet z automatycznym blokowaniem i trybem swobodnego ognia. Chociaż Conada może nie być tak potężna jak Akula czy F1 Hunter, nieco niższa cena wynosząca 3 385 000 USD za Conadę sprawia, że ​​jest to kuszące do zakupu – chociaż saldo w grze może nadal się krzywić. .

Atak na tryb adwersarza Cayo Perico

Nowy tryb adwersarza GTA Online, Szturm na Cayo Perico, rozgrywa się na tytułowej wyspie i stawia atakujących przeciwko obrońcom w konkurencyjnej odmianie napadu na Cayo Perico. Podobnie jak w tej misji, zespół odpowiedzialny za atak na wyspę będzie musiał stawić czoła różnym strukturom obronnym, które ją chronią. Pojawią się również dodatkowe cele i łupy do zebrania, co da ci mnóstwo sposobów na zarabianie pieniędzy.

Nagrody i rabaty tygodnia

Samochodem na podium w GTA Online w tym tygodniu jest Nagasaki Outlaw – doskonały pojazd terenowy. Możesz zaoszczędzić na oferowanej nagrodzie w wysokości 1 268 000 $, jeśli masz szczęście zakręcić kołem nagród w Diamond Casino. Tymczasem ukończenie w pierwszej piątce wyścigów LS Car Meet przez trzy kolejne dni zapewni ci nagrodę GTA Online, Pegassi Toros – ten potężny czterodrzwiowy SUV normalnie kosztowałby cię z powrotem 498 000 $, więc jest wart swojej ceny. To.

Możesz otrzymać koszulkę bejsbolową Ammu-Nation za darmo, wypełniając misję sprzedaży bunkra, a malowanie Atomic Rally Spec dla Maibatsu MonstroCiti, wypełniając misję zaopatrzenia dozbrojenia i kontrakt Ammu-Nation. Jeśli chodzi o inne świetne oferty tygodnia, znajdziesz wszystkie inne zniżki, bonusy i wydarzenia wymienione poniżej.

Cotygodniowe aktualizacje GTA Online – 10-17 sierpnia 2023 r

Nowe dodatki

Buckingham Weaponized Conada (3 385 000 USD) – dostępny w Warstock Cache & Carry

Atak w trybie adwersarza na Cayo Perico

Wydarzenia

Powracające tryby adwersarza:

Ekstrakcja

Zajęty

Zamiana miejsc (remiks)

Pojazdy dostępne w salonach

Luksusowe samochody

Ocelota XA-21

Pegassi Torero

Sklep samochodowy Simeona

Zdeklasuj Waltona L35

HVY Powstaniec

HVY Nightshark

Drużyna Mamutów

Pegassi Zorrusso

Darmowe prezenty

Samochód na podium GTA Online: Banita z Nagasaki

Nagroda GTA Online: Pegassi Toros

Koszulka bejsbolowa Ammu-Nation: Ukończ misję sprzedaży bunkra

Malowanie Atomic Rally Spec dla Maibatsu MonstroCiti: Ukończ dozbrojeniową misję zaopatrzeniową i kontrakt Ammu-Nation

Premie nagród GTA Online

3x nagrody GTA$ i RP za misje kontraktowe Ammu-Nation

2x nagrody GTA$ i RP za szturm w trybie adwersarza Cayo Perico

2x nagrody GTA$ i RP za misje sprzedaży bunkrów

2x prędkość wyszukiwania bunkra

Zniżki w GTA Online

40% zniżki na ulepszenia broni Mk II

40% zniżki na Annis Euros

40% zniżki na HVY Insurgent

40% zniżki na HVY Nightshark

40% zniżki na Ocelota XA-21

30% zniżki na bunkry (i ulepszenia)

30% zniżki na broń wybuchową

Zanurz się w świat gier fabularnych GTA z naszym przewodnikiem po najlepszych serwerach GTA RP i dowiedz się, dlaczego stał się tak popularny. Jeśli bardziej interesuje Cię gra dla jednego gracza, eksperymentowanie z najlepszymi modami GTA 5 jest świetną zabawą, a także mamy wszystkie zaktualizowane kody GTA 5 na rok 2023.

Źródło: www.bing.com