Nowy odcinek TT Show: Grand Theft Auto 6, karty graficzne GeForce RTX SUPER i nie tylko

Powrót TT Show

Po krótkiej przerwie The TT Show powraca z kolejną ogromną dawką nowinek o technologii, grach i nauce z Jakem i Kostą.

Grand Theft Auto 6 i nadchodzące premiery produktów

W tym tygodniu zespół omawia nadchodzącą premierę Grand Theft Auto 6, a także specyfikacje i ogłoszenie planowane na targach CES 2024 dla linii GeForce 40 SUPER. Omawiają także pierwszy BlizzCon Blizzarda w ramach rodziny Xbox i wiele więcej.

Nowości ze świata technologii

Jak i Kosta analizują także odmowę Nintendo ustosunkowania się do plotek o Nintendo Switch 2, a także zmianę Steam Deck na 61-TB dysk, nową, rewolucyjną aktualizację iOS 18 i nową „pikantną” sztuczną inteligencję Grok AI autorstwa Elona Muska i xAI. Poruszają także temat kosmicznych warzyw, ponieważ astronauci zajmują się trochę orbitalnym ogrodnictwem.

Współpraca z AVerMedia

Najnowsza transmisja oficjalnego podcastu TweakTown jest dostarczana przez AVerMedia i nową kartę przechwytującą Live Gamer ULTRA 2.1. Kosta rozmawia z Taleeah ​​Mesą z AVerMedia o rewolucyjnej technologii HDMI 2.1 w LIVE Gamer Ultra 2.1 i obecnym stanie strumieniowania.

Dodatkowo do zgarnięcia są niesamowite pakiety nagród od AVerMedia, w tym karta przechwytująca Live Gamer ULTRA 2.1 – GC553G2 i Live Streamer MIC 350 – AM350. Jeśli jesteś twórcą treści lub streamerem, przejdź tutaj, aby uzyskać więcej informacji. Słuchaj i subskrybuj The TT Show w swojej ulubionej sieci podcastów.

Źródło: www.bing.com