Nowy napad w GTA Online: najazd na farmę Cluckin’ Bell i nowe pojazdy, których można się spodziewać

GTA Online: Nowy napad – najazd na farmę Cluckin’ Bell

GTA Online przygotowuje się do nowego napadu pod nazwą Cluckin’ Bell Farm Raid, któremu towarzyszyć będzie mnóstwo nowych pojazdów. Oto, co musisz wiedzieć.

Wypuszczenie nowych pojazdów

Pomimo skupienia się Rockstar Games na GTA 6 i jego premierze planowanej na początek 2025 roku, GTA Online w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem twórców Grand Theft Auto.

Tryb wieloosobowy w GTA 5 nadal korzysta z cotygodniowych aktualizacji, ostatnio wprowadzając nowe pojazdy. Dodatkowo dodano także nowe zadania, wyścigi i wydarzenia. Jednak nic nie jest tak wciągające jak najazd na farmę Cluckin’ Bell.

Nalot na farmę Cluckin’ Bell

Ten napad jest najnowszym dodatkiem do gry i pierwszym od napadu na Cayo Perico pod koniec 2020 roku. Naturalnie towarzyszą mu nowe pojazdy, w tym długo oczekiwany Bravado Gauntlet Interceptor.

Nowe pojazdy w GTA Online Cluckin’ Bell Farm Raid

Bravado Gauntlet Interceptor to jeden z nowych pojazdów policyjnych, które gracze mogli kupić i dostosować w ostatnich miesiącach. Ma jednak wysoki koszt wynoszący 4 065 000 dolarów. Oprócz tego zwiastun napadu zawiera co najmniej dwa inne nowe pojazdy, w tym Vapid Benson, który można dostosować do barw restauracji.

Ogłoszono także Canis Terminus, terenowy jeep wyposażony w Imani Tech.

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych napadów, inne pojazdy powinny być dodawane stopniowo po aktualizacji. Możemy więc mieć nadzieję, że w przyszłości zobaczymy więcej niż te trzy pojazdy.

Wysokość potencjalnych wygranych z nowego napadu pozostaje nieznana, ale prawdopodobnie gracze będą musieli to zrobić wiele razy, aby kupić wszystko.

Źródło: www.bing.com