Nowy mod God of War do GTA 5 we wczesnym dostępie

Odkryj mod God of War do GTA 5: epicką transformację!

Mod do God of War do GTA 5

JulioNIB, utalentowany modder, udostępnił pierwszą w fazie rozwoju wersję Early Access swojego moda God of War do Grand Theft Auto 5. Ta wersja Early Access jest obecnie dostępna tylko dla członków moddera na Patreonie. Oczekujemy jednak, że mod ten stanie się dostępny dla wszystkich po opuszczeniu fazy wczesnego dostępu.

Aby stworzyć ten mod, JulioNIB zainspirował się GoW 3. Modder zaimplementował niestandardowe ruchy mocno inspirowane ruchami Kratosa z oryginalnej gry. I szczerze mówiąc, wykonał niesamowitą robotę, odtwarzając je.

Społeczność moderska GTA 5

Ten mod naprawdę podkreśla niesamowite dzieła, jakie może stworzyć społeczność moderska. GTA 5 stało się znacznie fajniejsze dzięki modom. Jednakże dość smutne jest to, jak Take-Two traktuje graczy PC. Ograniczają mody i nie wypuszczają GTA 6 na PC w tym samym czasie co konsole. Naprawdę mam wrażenie, że traktują graczy PC jak obywateli drugiej kategorii. I to raczej rozczarowuje.

JulioNIB wydał wiele niesamowitych modów do GTA 5. Na przykład istnieje mod Marvel Thanos Endgame, a także mod Marvel Spider-Man na PS4. Ponadto istnieje mod Predator, mod X-men Magneto, mod Hulk i mod King Kong/Godzilla. Możesz także znaleźć mod Dragon Ball, mod Flash, mod Green Goblin i mod Ghostrider.

Inne mody do Grand Theft Auto 5

Oprócz moda God of War sugerujemy zapoznanie się z darmowymi modami do GTA 5. Na przykład istnieje mod, który zmienia prawie 70 postaci drugoplanowych. Następnie znajdujemy mod Real Life Beverly Hills. NaturalVision Evolved to modyfikacja grafiki, której celem jest poprawa oświetlenia w grze.QuantV to kolejny ciekawy mod graficzny do gry Rockstar z otwartym światem. W listopadzie 2023 udostępniliśmy również mod, który przywrócił wszystkie utwory wycięte z gry i wreszcie jest mod do generowania klatek DLSS 3.

Ciesz się i czekaj na więcej nowości!

Źródło: www.dsogaming.com