Nowy film z rzekomymi aktorami z GTA 6 i GTA 5 rozpala fanów GTA

Rockstar Games wkrótce ujawni GTA 6?

Plotki, które nasilają się

Krążą pogłoski, że Bryan Zampella wcieli się w jednego z dwóch bohaterów GTA 6. Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, ale aktor pojawił się w nowym filmie z Shawnem Fonteno, aktorem odpowiedzialnym za Franklina, głównego bohatera GTA 5. Właśnie widziałem ich razem w film wystarczy, aby podekscytować fanów GTA, ale pod koniec filmu wydaje się, że oboje z czegoś żartują. A dziesiąta rocznica premiery GTA 5 przypadająca na 17 września sugeruje, że wideo i rocznica są ze sobą powiązane. Jednak Zampella nie był zaangażowany w GTA 5, więc jest mało prawdopodobne, że ma to cokolwiek wspólnego z grą.

Możliwość zwiastuna

Mimo to wielu fanów spekuluje, że z okazji tej rocznicy GTA 6 może zostać zapowiedziane z myślą o premierze w przyszłym tygodniu. Oczywiście ta teoria wymaga analitycznego myślenia, ale tak samo jak wszystkie spekulacje dotyczące GTA 6. Wskazówki są, wystarczy je tylko poprawnie połączyć. Krążą pogłoski, że GTA 6 może zostać ujawnione w tym roku, a rocznica GTA 5 wydaje się być ku temu dogodną porą. Ta teoria jest wiarygodna, ale bardziej prawdopodobne jest, że ten film nie ma nic wspólnego z GTA 6 ani żadnym innym oficjalnym ogłoszeniem dotyczącym serii. Rzeczywiście, gdyby tak było, wiązałoby się to ze strategią marketingową Rockstar Games, która nie jest typowym stylem studia.

Fani w szoku

Mimo to fani wciąż są gotowi wskoczyć do pociągu ekscytującego GTA 6. Możesz wyrobić sobie własną opinię, oglądając zwiastun na osobistym koncie YouTube Zampelli. Należy jednak pamiętać, że wszystkie te informacje to czyste spekulacje. Większość dotychczasowych domysłów dotyczących GTA 6 okazała się błędna, więc jest wysoce prawdopodobne, że i ten będzie błędny. Niemniej jednak chronologia wydarzeń jest interesująca i warta odnotowania.

Jak zawsze możesz zostawić komentarz, aby dać nam znać, co myślisz. Czy sądzicie, że w tych teoriach na temat GTA 6 jest ziarno prawdy, czy też jest to tylko przykład tego, jak fani GTA robią wielką aferę z niczego?

Źródło: www.bing.com