Nowy film z aktorami z GTA 6 i GTA 5 rozpala fanów GTA

Rockstar Games gotowe na ujawnienie GTA 6?

Możliwy występ Bryana Zampelli w GTA 6

Krążą plotki, że Bryan Zampella mógłby wcielić się w jednego z dwóch bohaterów GTA 6. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, aktor pojawił się w nowym filmie z Shawnem Fonteno, aktorem użyczającym głosu Franklinowi, bohaterowi GTA 5. Sama obecność dwóch aktorów w tym filmie wystarczy, aby rozpalić wyobraźnię fanów GTA, ale pod koniec filmu obaj mężczyźni zdają się z czegoś żartować. Poza tym zbliżamy się do 10. rocznicy premiery GTA 5, która przypada na 17 września, więc pojawiają się spekulacje na temat powiązania tego filmu z tą rocznicą. Warto jednak wspomnieć, że Zampella nie brała udziału w GTA 5, więc jest mało prawdopodobne, że ten film jest powiązany z tą grą.W związku z tym możliwe jest, że GTA 6 będzie drażniona z tej rocznicy, w ramach przygotowań do rewelacji w przyszłym tygodniu. Oczywiście ta teoria, która opiera się na ujawnieniu podobnym do tego z Red Dead Redemption 2, a mianowicie zwiastunie, po którym kilka dni później następuje pełne ujawnienie, jest spekulacją. Ale wszystkie spekulacje na temat GTA 6 są takie. Wskazówki istnieją, ale to nie znaczy, że można je poprawnie zinterpretować. Krążą pogłoski, że GTA 6 może zostać ujawnione w tym roku, a rocznica GTA 5 wydaje się być ku temu dogodną porą. Znowu ciekawa teoria, ale najprawdopodobniej nietrafiona. Bardziej prawdopodobne jest, że ten film nie ma nic wspólnego z GTA 6 ani żadnym oficjalnym ogłoszeniem Rockstar Games. Gdyby tak było, musiałoby to mieć związek ze strategią marketingową Rockstar Games, a nie wpisuje się w ich utarty styl. Tam jednak, gdzie jest taka szansa, zdarzają się fani GTA, którzy tłumnie wsiadają do pociągu emocji zmierzającego do GTA 6. Tę ewentualną przesłankę możecie sprawdzić sami, na osobistym koncie YouTube Zampelli, co wydaje się niepokojącym sygnałem zaprzeczającym powyższej teorii . Na razie powinniśmy to wszystko traktować jako czystą i prostą spekulacja. Większość dotychczasowych spekulacji na temat GTA 6 okazała się błędna, co czyni tę nową teorię również mało prawdopodobną. Jednak termin jest interesujący i wart odnotowania.

Franklin i tajemniczy aktor z GTA 6

Na Twitterze krąży zrzut ekranu przedstawiający Franklina, postać z GTA 5, w towarzystwie rzekomego aktora z GTA 6, niosącego tajemniczą teczkę. 👀

Twoja opinia się liczy!

Nie wahaj się i zostaw komentarz, aby wyrazić nam swoją opinię. Czy myślicie, że te spekulacje na temat GTA 6 są prawdziwe, czy to tylko najnowszy przykład fanów GTA robiących zamieszanie o nic?

Źródło: www.bing.com