Nowy film analizuje grafikę Grand Theft Auto Trilogy: The Definitive Edition po ogłoszeniu pełnym emocji i kontrowersji


ten anuncio z Grand Theft Auto Trilogy: The Definitive EditionPodobnie jak w przypadku GTA V: Enhanced Edition, było ono w równym stopniu pełne emocji, jak i kontrowersji. Zwiastun prezentacyjny tej kolekcji, która obejmuje GTA III, Vice City i San Andreas, pokazał porównanie klasycznych gier wideo z tymi nowymi wersjami. Duża część społeczności i mediów jest jednak zachwycona pracą Rockstar Games spora liczba fanów uważa, że ​​nie spełnia oczekiwań. Teraz nowy film przeprowadza szczegółowe porównanie graficzne.

Kanał YouTube o nazwie ENXGMA opublikował nowy film, w którym dokonuje wyczerpującej analizy opublikowanego zwiastuna, w którym skupia się na sekcji, która wzbudziła najwięcej kontrowersji: na grafice. W całym filmie widzimy przerwy w określonych momentach i wskazujemy szczegóły, które wiele osób często przeocza. Wspomnij ulepszone tekstury, modele postaci, animacje, a nawet dźwięk.

ENXGMA również zwraca uwagę drobne zmiany, takie jak przerobione tkaniny odzieżowe i gęstsze ulistnienie. Oświetlenie jest głównym bohaterem prezentacji wideo, ponieważ wielokrotnie widzimy dynamiczne odbicia, które zmieniają się w zależności od ruchu, położenia obiektów i pory dnia. Vice City to gra wideo, która najbardziej wyróżnia się w tej sekcji ze względu na swoją oprawę.

Ponieważ film skupia się na grafice, nie wspomina o tym Trylogia Grand Theft Auto: The Definitive Edition również otrzyma ulepszoną rozgrywkę oraz proporcjonalny występ. Zachęcamy do obejrzenia filmu, aby docenić wszystkie szczegóły.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ukaże się cyfrowo 11 listopada, a w wersji fizycznej 7 grudnia dla PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One i PC. Będzie dostępny w cenie 69,99 euro.

Zastrzeżenie: ten artykuł jest generowany z kanału i nie jest edytowany przez nasz zespół.Source : https://marketresearchtelecast.com/a-new-video-analyzes-the-graphics-of-grand-theft-auto-trilogy-the-definitive-edition-after-an-announcement-full-of-emotion-and-controversy/186270/