Nowy atak na farmę Cluckin’ Bell w GTA Online: wszystkie szczegóły

Odkryj najnowszy najazd w GTA Online: najazd na farmę Cluckin’ Bell

Nowy nalot GTA Online

W tym tygodniu GTA Online dodało swój najnowszy najazd, Cluckin’ Bell Farm Raid. Gracze są zapraszani do infiltracji farmy fabrycznej, która skrywa wiele tajemnic, aby zapewnić sobie nagrodę.

Gracze otrzymają telefon od Vincenta Effenburgera, byłego szefa ochrony w Diamond Casino, a obecnie funkcjonariusza LSPD, z zaproszeniem do współpracy w celu rozbicia kartelu działającego nielegalnie w fabryce Cluckin’ Bell w Paleto Bay. Wyposażeni w swoją ulubioną broń gracze będą musieli odnaleźć kokainę, wyeliminować członków kartelu i skorumpowanych policjantów.

W rajdzie można grać samotnie lub z maksymalnie trzema innymi graczami. Na koniec nalotu gracze otrzymają gotówkę związaną z misją, a także dodatkowe 100 000 dolarów w grze i kapelusz Cluckin’ Bell.

Co nowego w aktualizacji GTA Online

Oprócz nalotu, aktualizacja z tego tygodnia dodaje pojazd Bravado Gauntlet Interceptor, czterokołowy terenowy Canis Terminus i ciężarówkę dostawczą Vapid Benson. Powracają tryby Motor Wars i Running Back, a tryb Hunting Pack oferuje podwójne nagrody GTA$ i RP do 13 marca.

Zajrzyj na blog Rockstar Games, aby dowiedzieć się wszystkiego, co nowego w GTA Online w tym tygodniu.

GTA VI w końcowej fazie rozwoju

Z innych wieści z serii GTA, GTA VI znajduje się obecnie w końcowej fazie rozwoju. Według doniesień Rockstar Games prosi swoich programistów, aby w kwietniu wrócili do biura pięć dni w tygodniu ze względów bezpieczeństwa i produktywności, co wywołuje mieszane reakcje wśród programistów.

Źródło: www.gamespot.com