Nowość w GTA Online: Zdobądź supersamochód Överflöd Pipistrello wcześniej

GTA: co nowego w tym tygodniu dla graczy online

GTA otrzymało ostatnio wiele aktualizacji, w tym dodanie nowych niestandardowych zleceń, z których gracze mogą korzystać w trybie online. Gra znana jest z cotygodniowych aktualizacji, które pojawiają się w każdy czwartek i zawierają co tydzień nowe przedmioty z furgonetki z bronią, nowe ubrania i wiele innych funkcji. Oto informacje o aktualizacji GTA Online z tego tygodnia.

Zdobądź nowy supersamochód Överflöd Pipistrello za darmo i na tydzień przed wszystkimi innymi

Przebij barierę dźwięku nowym Överflöd Pipistrello (Super) w żywych barwach Splashes 76 i spraw, by przechodnie byli oślepieni mylącym błyskiem koloru, gdy przekroczysz wszelkie znane człowiekowi ograniczenia prędkości. Członkowie GTA+ mogą już teraz bezpłatnie odebrać ten nowy supersamochód w Vinewood Car Club, dziesięć dni przed jego szerszą premierą.

Nowe udogodnienia Vinewood Club: warsztat samochodowy i aplikacja na telefon

Członkowie GTA+ mogą teraz łatwo modyfikować pojazdy przechowywane w garażu klubu Vinewood za pomocą nowego warsztatu pojazdów. Mody będą objęte rabatem, a wymagania dotyczące rangi nie będą miały zastosowania, więc możesz modyfikować swoje pojazdy według własnego uznania. Uzyskaj szybki dostęp do swoich zarobków z handlu, kup amunicję bez dodatkowych kosztów, zamów pojazd Car Club oraz kupuj lub odbierz pojazdy Vinewood Car Club – wszystko w nowej aplikacji Vinewood Club na ekranie głównym telefonu w grze dla członków GTA+.

Nowe lakiery samochodowe kameleon

Nadaj swojemu pojazdowi nowy, modny wygląd za pomocą powłoki niebiesko-różowej farby Flip Chameleon Paint i pamiętaj o uzupełnieniu pakietu farbą do felg White Prismatic Pearl Chameleon. Obydwa są bezpłatne dla członków GTA+ do 31 lipca.

Ekskluzywne malowania nowych pojazdów

Klub samochodowy Vinewood wystawia obecnie w swoim salonie na wyspie Elysian pięć nowych pojazdów firmy Bottom Dollar Bounties. Członkowie mogą kupić jeden z tych pojazdów z 20% zniżką do 31 lipca, a także otrzymać do każdego z nich specjalne, limitowane malowanie.

Źródło: gameranx.com