Nowi liderzy GTA RP dołączają do S8UL: obiecującego zespołu

Zespół S8UL powitał twórców gier wideo Sunny’ego Jha, Adila Maniara i Arpita Wadhawana, którzy poprowadzili skład Grand Theft Auto Role-Play (GTA RP).

Nowicjusze w zespole

Jha, znany również jako „PitajiPlayz”, stracił swój pierwotny kanał na rzecz hakerów, ale w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy odzyskał siły i miał 15 000 subskrybentów. Jego kanał ma obecnie ponad 60 000 subskrybentów. Jego unikalne podejście do GTA RP, łączące humor i wciągającą rozgrywkę, czyni go popularną postacią w społeczności.

Maniar, znany w Internecie jako „RusherwOw”, rozpoczął swoją karierę e-sportową od gier takich jak CS:GO i Fortnite, zanim wyrobił sobie markę w świecie GTA RP. Dzięki ponad 19 milionom wyświetleń zgromadzonych w 1513 filmach na jego kanale YouTube treści Maniara zyskały lojalną rzeszę fanów.

Wadhawan, działający pod pseudonimem „HeadFlicker”, łączy swoje umiejętności analityczne jako narodowego szachisty z kreatywnym opowiadaniem historii metodą RPG. Historie jego postaci w GTA RP przyczyniły się do szybkiego rozwoju jego kanału, dzięki czemu jego kanał YouTube ma ponad 50 000 subskrybentów.

Wzbogacenie dla społeczności GTA RP

Współzałożyciel S8UL, Lokesh Jain, znany również jako „8Bit Goldy”, powiedział: „Dodanie Sunny, Adil i Arpit do S8UL to coś więcej niż naturalne rozszerzenie naszego i tak już silnego składu w GTA. Ich zaangażowanie w dostarczanie ekscytujących wrażeń podczas transmisji na żywo idealnie pasuje do naszej wizji poszerzania i wzbogacania społeczności GTA RP o znaczące historie i wysokiej jakości opowiadanie historii. »

Od premiery w 2013 roku, GTA V sprzedało się na całym świecie w ponad 190 milionach egzemplarzy do listopada 2023 roku, co czyni ją drugą najlepiej sprzedającą się grą wideo wszechczasów. W grudniu 2023 r. po wydaniu kontynuacji zaangażowanie użytkowników osiągnęło 30,8 miliona aktywnych użytkowników miesięcznie na komputerach PC i konsolach.

Źródło: www.animationxpress.com