Nowe wyzwania związane z fotografią dzikiej przyrody w GTA Online z pojazdem Strażnika do odblokowania

Nowe polowanie na dzikie zwierzęta w Grand Theft Auto Online

Gracze będą mogli fotografować zwierzęta z San Andreas i otaczającą przyrodę w ramach nowych codziennych wyzwań.

W nowym roku Grand Theft Auto Online czas wyciągnąć aparat i odwiedzić biura informacji turystycznej, jeśli chcesz wziąć udział w najnowszych wyzwaniach i nagrodach w grze. Fotografowanie dzikiej przyrody jest teraz częścią codziennych wyzwań w GTA Online. Ponadto, jeśli weźmiesz udział w fotografowaniu zwierząt z San Andreas i Los Santos, będziesz mógł odblokować nowy pojazd Park Ranger, a nawet zdobyć za niego nagrodę komercyjną w ramach nowego wyzwania fotograficznego.

Odkrywanie nowych zwierząt

W tym tygodniu w najnowszym poście Rockstar Newswire firma Rockstar Games ogłosiła nowe wyzwania fotograficzne dzikiej przyrody i pojazd Park Ranger. Od teraz gracze mogą odwiedzić Biuro Turystyki Los Santos w hrabstwie Blaine i dowiedzieć się, jakie zwierzęta chcą zobaczyć turyści. Gdy już zdobędziesz te informacje, możesz śledzić i fotografować trzy zwierzęta dziennie, aby zgłosić je w ramach nowej codziennej kolekcji. Ukończenie tylko jednego z wyzwań związanych z fotografią dzikiej przyrody odblokuje możliwość zakupu nowego pojazdu Park Ranger. Wreszcie, ukończenie 10 wyzwań odblokuje jego cenę komercyjną, co umożliwi łatwiejsze i tańsze zdobycie pojazdu.

Park Ranger: pojazd dla poszukiwaczy przygód

Pojazd Park Ranger będzie można kupić w Warstock Cache & Carry po rozpoczęciu udziału w wyzwaniach fotograficznych dzikiej przyrody. Fotografowanie dzikiej przyrody to ciekawe nowe podejście do Grand Theft Auto Online w roku 2024. Podczas gdy w zeszłym roku walczyliśmy z potentatami naftowymi i kartelami narkotykowymi, aby zdominować nielegalną działalność w grze, fotografowanie dzikiej przyrody wydaje się spokojniejszym i bardziej relaksującym wyzwaniem pośród chaosu. Ponadto Park Ranger wygląda na solidny dodatek do opcji terenowych w garażu każdego gracza, biorąc pod uwagę, że został zbudowany z myślą o pokonywaniu nierównego terenu, jakim są lasy i nieużytki.

Wyzwania Wildlife Photo Challenge oferują także mnóstwo dodatkowych wydarzeń i aktywności do odkrycia, w tym premie GTA$ i RP za wyścigi, nowe misje telefoniczne, napady na złomowisko i wiele więcej. Bądź na bieżąco, aby poznać więcej szczegółów na temat gry GTA Online.

Źródło: www.shacknews.com