Nowe ulepszenia GTA Online na PS5 to największa aktualizacja od wieków


GTA Online to absolutna bestia dla Rockstar Games, która stale przynosi nowych graczy i przychody. Aby GTA Online było nadal aktywne i wciągające, Rockstar wyda aktualizację, która przyniesie wiele ulepszeń dla PS5.

Podczas gdy trofea GTA V najprawdopodobniej będą cię zajmować — patrzenie na platynowe trofeum „Los Santos Legend” ma wskaźnik ukończenia 0,1% w PSN — tryb online GTA V to miejsce, w którym leży pochłaniacz czasu rzeczywistego. Po ujawnieniu, że gracze zarobili łącznie oszałamiające „4 biliony dolarów GTA” w wyzwaniu napadów, Rockstar planuje nagrodzić graczy w nadchodzącej aktualizacji, która wprowadzi mnóstwo ulepszeń PS5 do GTA Online.

GTA Online to hit Rockstar!

GTA Online na PS5, aby uzyskać odbicia oparte na ray tracingu i prace specjalne Hao

Chociaż Grand Theft Auto V mogło jeszcze nie zaszczycić naszej listy najlepszych gier na PS5, wieści o błyszczących aktualizacjach zawsze mogą przechylić głos. Ogłoszona na oficjalnej stronie Rockstar nowa aktualizacja GTA Online wprowadza ogromną gamę ulepszeń jakości życia, a także kilka bardziej technicznych i wizualnych.

Wpis na blogu Rockstar brzmi: „Biorąc pod uwagę, że ten rok dobiega końca, chcielibyśmy podziękować naszej oddanej społeczności przedsiębiorczych przestępców, twórców i konkurentów… ostatnio [scoring] niesamowite 4 biliony dolarów GTA łącznie w wyzwaniu napadów. W wyniku tego absolutnie oszałamiającego ujęcia w The Heists Challenge, nowy pojazd w nadchodzącej aktualizacji GTA Online — stylizowany na retro Declasse Tahoma Coupe — zostanie udostępniony wszystkim graczom GTA Online przez ograniczony czas jeszcze w tym miesiącu. następnie wpis na blogu szczegółowo opisuje aktualizacje, które można zobaczyć poniżej”.

Szczegóły aktualizacji GTA Online

Ogólne ulepszenia

  • Szybciej uzyskaj dostęp do ulubionych kontaktów iFruit — wybierz, które kontakty mają być wyświetlane lub ukrywane za pomocą menu interakcji.
  • Benefactor Terrorbyte może być używany do rozpoczynania biznesowych misji sprzedaży we wszystkich typach sesji, w tym w sesjach tylko na zaproszenie.
  • Podejmij się misji fabularnych Kasyna Agathy jako operator solo, odwiedzając biuro zarządu Diamond Casino & Resort (misje te wcześniej wymagały co najmniej 2 graczy).
  • PlayStation 5 i Xbox Series X dodadzą odbicia oparte na ray tracingu — renderowanie odbić w czasie rzeczywistym na wielu powierzchniach — za pośrednictwem ustawienia graficznego trybu Fidelity.

Aktualizacje pojazdów

  • Zakupione nowe pojazdy pojawią się w garażu szybciej niż wcześniej.
  • Wybranych niestandardowych uzbrojonych pojazdów można teraz używać w wyścigach tam, gdzie to stosowne — broń zostanie wyłączona poza wyścigami GTA.
  • Rowery zostaną dodane do listy pojazdów, o które można poprosić w osobistym garażu, dzwoniąc do mechanika.
  • Gracze na PlayStation 5 i Xbox Series X|S mogą cieszyć się pełnym dostępem do prac specjalnych Hao bez konieczności ukończenia wyścigu wprowadzającego Hao.

Aktualizacje ekonomiczne

  • Ukończenie misji sprzedaży ładunków pojazdów w sesjach publicznych zapewni premię za wysoki popyt, co zrówna ją ze wszystkimi innymi działaniami biznesowymi, a wypłaty z misji sprzedaży przemytników zostaną trwale potrojone.
  • Zdobądź więcej tego, czego chcesz, szybciej dzięki ogólnemu wzrostowi wartości GTA$ wszystkich kart Shark. Od dzisiaj wszystkie nominały kart Shark Card zostały wzmocnione o 20–25% przy zakupie bezpośrednio w GTA Online lub w dowolnym sklepie na platformie. W przypadku specjalnych kart GTA+ Member Shark Card jest to dodatek do obecnych 15% premii GTA$.
GTA OnlineCzy byłeś jednym z wielu graczy, którzy przyczynili się do kradzieży ogromnej sumy pieniędzy?

Wpis na blogu kończy się podziękowaniami dla bazy graczy i nieustannego wsparcia, jakie okazali GTA V przez lata — można dodać wiele, wiele, wiele lat — przed szczegółowym opisem nowego rozszerzenia GTA Online, w którym popełniasz ohydne zbrodnie przez południowe San Andreas. Wygląda na to, że w tej aktualizacji możemy spodziewać się mnóstwa znajomych twarzy, a także wielu nowych wydarzeń, pojazdów, misji i nie tylko. Jeśli jesteś miłośnikiem GTA Online, masz na co czekać.

„Te ulepszenia i nie tylko pojawią się wraz z następną aktualizacją GTA Online na PlayStation 5 [and] PlayStation 4… Wybierz się na spacer po dzikiej stronie hrabstwa Blaine w pierwszej części ogromnej, wieloczęściowej aktualizacji, która zabierze Cię na całe bezkresy południowego San Andreas, z kilkoma znajomymi twarzami i nową trupą przedsiębiorczych odmieńców na misja poszerzenia umysłów mieszkańców Los Santos, jedna podróż na raz. Ponadto spodziewaj się floty nowych pojazdów, światowych wydarzeń, misji kontaktowych i nie tylko”.

Co sądzisz o nadchodzącej aktualizacji GTA Online? Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, jak wypadnie ray tracing? A co z pojazdem wrażliwym na czas, który możesz złapać? Daj nam znać wszystkie swoje myśli i uczucia poniżej!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63914c5b70054ccdab63c55c31199cf2&url=https%3A%2F%2Fwww.truetrophies.com%2Fn22468%2Fgta-online-ps5-update&c=6360204121885930403&mkt=fr-fr