Nowe stroje GTA Online: Niezbędny materiał do spisków w GTA 6

Od premiery dziesięć lat temu GTA 5 wyrobiło sobie markę i nadal budzi niezmienny entuzjazm. Aby uczcić tę rocznicę, Rockstar Games organizuje specjalne wydarzenie w GTA Online. Możliwość powrotu do gry, ale także odkrycia ekskluzywnych strojów, które sprawią, że fani GTA 6, jednej z najbardziej oczekiwanych gier na PS5, ciekną śliną.

Unikalne stroje

Rockstar Games w nowym poście ujawnia zasadę działania limitowanych strojów w edycji specjalnej: »Ubierz się jak trzej główni bohaterowie GTA 5, korzystając z nowych, unikalnych strojów przypominających klasyczny wygląd Michaela, Franklina i Trevora. Wystarczy zalogować się od teraz do 27 września, aby odblokować stroje „Emerytowany przestępca”, „Brat” i „Grupa”. »

Strój „The Groupie” koncentruje się szczególnie na Trevorze i jego miłości do fikcyjnego zespołu rockowego z Vice City, Love Fist. Ukłon ten mógłby sugerować wskazówki co do miejsca i czasu akcji GTA 6, która według niektórych przecieków miałaby rozgrywać się w Vice City, mieście obecnym już w poprzednich odsłonach sagi.

Wskazówki dotyczące GTA 6?

Rzeczywiście użycie motywu należącego do pierwszej trylogii GTA, który po miękkim restarcie GTA 4 nie jest uznawany za kanoniczny, sugeruje, że w GTA 6 mogłyby pojawić się inne wydarzenia i postacie z tej trylogii.

Najbardziej kultową postacią, która przychodzi mi na myśl, jest Tommy Vercetti, przywódca gangu Vice City z lat 80. Czy on wciąż żyje, czy już zniknął? Rockstar nie odpowiada, ale dziękuje graczom za ich niezawodne wsparcie.
„Gdy Grand Theft Auto 5 będzie w tę niedzielę obchodzić swoje dziesiąte urodziny, chcemy podziękować wam, naszym graczom, za niesamowite wsparcie przez te wszystkie lata. Dzięki tej niesamowitej społeczności GTA 5 odniosło taki sukces na wielu generacjach konsol i pozwoliło nam ewoluować i aktualizować GTA Online o nowe funkcje i zawartość w ciągu ostatniej dekady, a Wasze wsparcie jest naprawdę przytłaczające” – czytamy w poście Rockstar.

Niezależnie od tego, czy chcesz uczcić dziedzictwo GTA 5, czy nie, oto, co musisz wiedzieć o dacie premiery GTA 6, historii i nie tylko.

Źródło: www.theloadout.com