Nowe samochody do GTA V Online 2024, niesamowicie fajne

5 nowych samochodów w GTA V Online, których koniecznie musisz spróbować!

Grotti Turismo Omaggio

Grotti Turismo Omaggio to jeden z najbardziej elitarnych samochodów w GTA V Online. Została wyposażona przez Imani Tech of Agence Workshop w zakłócacz blokady rakiet, aby uniknąć pocisków kierowanych. Dodatkowo można go przekształcić w pojazd zdalnie sterowany. Jego prędkość osiąga 197,14 km/h i można ją stale zwiększać.

Aleucki Vapid

Vapid Aleucki to kolejny najnowszy dodatek do GTA V Online. To pojazd typu SUV wyposażony w pancerz pozwalający przetrwać eksplozję. Jego prędkość maksymalna sięga 113,25 mil na godzinę (182,26 km/h).

Zdeklasuj kabriolet Vigero ZX

Declasse Vigero ZX Convertible to nowa odmiana samochodu typu muscle car w GTA V Online. Jego imponująca prędkość wynosząca 201,17 km/h sprawia, że ​​jest to idealny wybór do wyścigów w LS Car Meet.

Karina Vivanite

Karin Vivanite to szybki hybrydowo-elektryczny SUV, który po odpowiednich ulepszeniach może osiągnąć prędkość 169,79 km/h, a nawet 206,00 km/h.

Zgłębić FR36

Wreszcie, Fathom FR36 został specjalnie zaprojektowany do modyfikacji tuningu driftu, szczególnie na imprezach LS Car Meet. Jego prędkość maksymalną wynoszącą 195,53 km/h można stale zwiększać.

Zatem spośród tych 5 nowych samochodów w GTA V Online, który z nich wybrałbyś, aby zostać królem szos?

Źródło: www.vcgamers.com