Nowe pojazdy i napady w GTA Online: co musisz wiedzieć

GTA Online w końcu wita nowy napad w postaci najazdu na farmę Cluckin’ Bell

Pomimo skupienia się Rockstar Games na GTA 6 i jego premierze planowanej na początek 2025 roku, GTA Online w dalszym ciągu cieszy się zainteresowaniem twórców Grand Theft Auto.

Część GTA 5 dla wielu graczy nadal korzysta z cotygodniowych aktualizacji, wprowadzając w ostatnich tygodniach nowe pojazdy, a także nowe zadania, wyścigi i wydarzenia. Jednak nic nie równa się emocjom towarzyszącym najazdowi na farmę Cluckin’ Bell.

Wszystkie samochody Cluckin’ Bell Farm Raid w GTA Online

Bravado Gauntlet Interceptor to jeden z nowych samochodów policyjnych, które gracze mogli kupić i dostosować w ostatnich miesiącach. Jego podstawowa cena wynosi 4 065 000 dolarów, bez ulepszeń. Oprócz tego zwiastun napadu ujawnia co najmniej dwa inne nowe pojazdy, w tym Vapid Benson. Te ostatnie można spersonalizować za pomocą barw restauracji.

Canis Terminus, pojazd terenowy, który wcześniej wyciekł, oferuje również personalizację przez Imani Tech, chociaż jego cena pozostaje nieznana.

Jak zwykle w przypadku nowych napadów, po aktualizacji stopniowo dodawane będą kolejne pojazdy. Miejmy więc nadzieję, że w przyszłości będzie ich więcej niż ta trójka.

Kwota wypłaty z nowego nalotu nie została jeszcze potwierdzona, ale prawdopodobnie gracze będą musieli to zrobić wiele razy, aby kupić wszystko.

Źródło: www.bing.com