Nowe ogłoszenia o pracę od Rockstar sugerują nowy etap w rozwoju GTA 6

Grand Theft Auto 6: Nowe doniesienia na temat prac nad długo oczekiwaną grą

Nowy etap rozwoju GTA 6?

Według ostatnich ogłoszeń o pracę Rockstar Games może wkraczać w nową fazę rozwoju swojej długo oczekiwanej gry Grand Theft Auto 6 (GTA 6). Studio podobno ponownie przydzieliło zasoby do projektu po udanej premierze Red Dead Redemption 2, jednocześnie nadal wspierając Grand Theft Auto Online i RDR2 Online.

Szczegóły dotyczące gry i ofert pracy

Pojawiły się liczne przecieki na temat gry, sugerujące, że akcja będzie miała miejsce w słynnym Vice City, czyli kultowej lokalizacji GTA Vice City. Pomimo braku oficjalnych aktualizacji, pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę, oferujące wgląd w cykl tworzenia szóstej odsłony cyklu GTA.

Niedawne ogłoszenie o pracę sugeruje, że główny wątek fabularny gry mógłby zostać napisany w całości, gdyż Rockstar poszukuje obecnie pełnoetatowego reżysera podkładającego głos do tego projektu. Drugie ogłoszenie o pracę dla specjalisty od rejestrowania ruchu twarzy i ciała sugeruje, że saga przygodowych gier akcji może być już na zaawansowanym etapie rozwoju.

Postęp w rozwoju

Rockstar poszukuje reżysera odpowiedzialnego za aktorstwo głosowe, ale zatrudnia także specjalistę od rejestrowania ruchu twarzy i ciała. Te ogłoszenia o pracę sugerują, że gra może być dalej rozwijana, niż początkowo sądzili fani, i że studio może wkrótce podzielić się ze społecznością aktualizacjami na temat rozwoju gry.

Konsekwencje dla fanów

Te ogłoszenia o pracę są obiecującym sygnałem dla rozwoju Grand Theft Auto 6. Jasne jest, że Rockstar przeznacza znaczne środki na projekt i wzmacnia postprodukcję. W międzyczasie fani mogą zapewnić sobie rozrywkę, grając w GTA Online, które przez cały rok regularnie otrzymuje aktualizacje i nową zawartość, zapewniając graczom różnorodne zajęcia.

Podsumowując, prace nad Grand Theft Auto 6 wydają się przebiegać zgodnie z planem, a ogłoszenia o pracę wskazują na znaczny postęp w procesie tworzenia gry.

Źródło: www.bing.com