Nowe mody do GTA 4: mapa 8K, ulepszone ragdolle Euphoria

Najlepsze mody do Grand Theft Auto 4 do odkrycia

Ostatnio pojawiło się kilka ciekawych modyfikacji do Grand Theft Auto 4. Mody te wprowadzają ulepszenia, takie jak mapa 8K, zmiany w ruchach postaci oraz zwiększenie odległości renderowania i populacji gry.

Wzrost populacji

Pierwszy mod zwiększa populację gry, co wywołuje nowe zdarzenia w świecie gry, a dodatkowo zwiększa plik stream.ini w celu ograniczenia zawieszania się gry.

Mapa 8K i poprawiona odległość renderowania

Jest też mod, który dodaje mapę 8K, a także ten, który poprawia odległość renderowania gry. Te modyfikacje są proste, ale robią dokładnie to, czego można się spodziewać.

Ulepszone ruchy postaci

Wreszcie istnieje mod poprawiający poruszanie się postaci w grze, który ma na celu poprawę sposobu, w jaki NPC-e upadają, toczą się i skręcają. Autor nie podał bliższych szczegółów, ale udostępnił film demonstrujący działanie moda.

Inne ciekawe mody do odkrycia

Oprócz tych modów, istnieją inne ciekawe mody do sprawdzenia w Grand Theft Auto 4. Wśród nich mod przywracający tryb wieloosobowy, mod dodający samochody z lat 1950-1993 oraz mod odtwarzający Nowy Jork Gracze PC mogą również używać DXVK, aby uzyskać płynniejszą rozgrywkę. Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia wizualne, dostępny jest pakiet modów GTA IV Ultimately Beautiful Edition o pojemności 7,8 GB. Wreszcie jest też mod, który nadaje nowy wygląd głównym bohaterom.

Baw się dobrze !

Źródło: www.dsogaming.com