Nowe misje i nagrody w aktualizacji GTA Online 11–17 lipca 2024 r

Najniższe zlecenia w ramach DLC do GTA Online: misje i nagrody

DLC Bottom Dollar Bounties do GTA Online dało graczom zupełnie nowy zestaw misji i celów. Niektórzy fani sugerowali nawet, że w tym DLC drażniono elementy GTA 6. Cotygodniowe aktualizacje GTA Online czynią rozgrywkę jeszcze bardziej wciągającą dla graczy, dodając nowe pojazdy i misje do popularnej gry.

Cotygodniowa aktualizacja GTA Online 11–17 lipca 2024 r

Rockstar Games uruchomiło nową cotygodniową aktualizację do GTA Online, która rozpocznie się 11 lipca i potrwa do 17 lipca 2024 r. Ta aktualizacja wprowadza nowe pojazdy policyjne – Vapid Dominator i Declasee Impaler LX Cruiser – a także kilka premii pieniężnych za ukończenie misji Dispatch Work dla Wincenty.

Nagrody za cotygodniową aktualizację GTA Online w dniach 11–17 lipca 2024 r.:

  • Vapid Dominator FX Interceptor i Declasse Impaler LX Cruiser dostępne dla wszystkich graczy
  • Ukończ 1 misję wysyłkową i zdobądź 100 000 GTA$
  • Ukończ 2 dodatkowe misje pracy wysyłkowej, aby zdobyć kolejne 100 000 GTA$

Cotygodniowe wyzwania dla aktualizacji GTA Online

Gracze muszą ukończyć 6 misji wysyłkowych, aby otrzymać 100 000 GTA$. Ponadto korzystają z zysku 2X GTA$ i 4X RP w wyścigach kaskaderskich, a także zniżek w wysokości 30% na kilka elementów gry i 50% na inne. Ponadto graczom oferowane są również loty, bezpłatne pojazdy i wersje próbne.

Nie wahaj się zagłębić w nową aktualizację GTA Online, aby odkryć wszystkie wyzwania i nagrody, które na Ciebie czekają!

Źródło: www.pcquest.com