Nowe informacje na temat premiery GTA 6 od gwiazdy Grand Theft Auto V

Nowa płyta w perspektywie na kolejne wydawnictwo? Fani Grand Theft Auto z niecierpliwością czekają, aż Rockstar Games w końcu zaprezentuje kolejną część tej hitowej serii. Minęły lata, odkąd mieliśmy nową edycję tej serii. Tak naprawdę minęła już dziesiąta rocznica Grand Theft Auto V. Pamiętajcie, że ta gra została pierwotnie wydana na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, więc jasne jest, że fani są gotowi na nową, ekscytującą odsłonę. Niestety oficjalnych informacji na ten temat jest bardzo mało, ale dzięki kilku przeciekom udało nam się dowiedzieć nieco więcej.

Mamy jednak nowy komentarz byłego członka Grand Theft Auto na temat Grand Theft Auto 6. Aktor, który wcielił się w słynną postać Michaela De Santa w Grand Theft Auto V, Ned Luke, złożył co najmniej jedno odważne oświadczenie na temat nadchodzącej gry Ned doskonale rozumie skalę fanów serii Grand Theft Auto, a biorąc pod uwagę, że odegrał znaczącą rolę w najnowszej grze, cieszy się wśród fanów pewną sławą. Aktor jest gotowy jeszcze bardziej podsycić oczekiwania i oczekiwania dotyczące Grand Theft Auto 6. Dzięki PCGamesN dowiadujemy się, że Ned skomentował post dotyczący przyszłości Grand Theft Auto w związku z premierą Grand Theft Auto V.

Konkurs na rekord premiery Grand Theft Auto V

Konto pobiło rekordy sprzedaży w branży gier wideo, zarabiając 800 milionów dolarów już pierwszego dnia sprzedaży. Rockstar Games ogłosiło nawet, że trzeci dzień od premiery przekroczył granicę miliarda dolarów. Teraz, gdy oczekiwania są najwyższe w historii, Ned Luke mówi fanom, że Grand Theft Auto 6 pobije te liczby.

„Sześć zniszczy te liczby. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️” – Ned Luke (@ned_luke) 17 września 2023 r.

Mogło tak być, ponieważ fani od lat czekali na kolejną odsłonę gry. Bez przecieków nie wiedzielibyśmy zbyt wiele o grze poza potwierdzeniem, że nad tytułem pracuje Rockstar Games . Dzięki przeciekom wydaje się jednak, że miejscem akcji kolejnej gry będzie Vice City, jednak fabuła i nowe funkcje, które pojawią się w tej grze w porównaniu do poprzedniej części, pozostają tajemnicą. Czy sądzisz, że następna gra przekroczy rekordowe 800 milionów dolarów przychodów w dniu premiery?

Źródło: www.bing.com