Nowe GTA 6: Nie „obudziło się” pomimo żeńskiej bohaterki, mówi aktor GTA V

Grand Theft Auto 6: Feminizacja bohaterki bez „przebudzenia”

Według aktora, który podkładał głos jednej z głównych postaci w poprzedniej części serii, w Grand Theft Auto 6 główną bohaterką będzie kobieta, ale nie będzie to decyzja „przebudzona”.

W wywiadzie dla IGN w ramach serii GTFM, Ned Luke, który podkładał głos Michaelowi w piątej odsłonie serii, powiedział, że nowa odsłona serii od Rockstar Games nie angażuje się w podejście „przebudzone” ze względu na obecność kobiecej bohaterki. Tych, którzy tak myślą, nazwał klaunem. Ned Luke stwierdził również, że Lucia dobrze wyglądała w zwiastunie, wyjaśniając, że nie jest to pierwszy raz, kiedy w serialu występuje główna bohaterka.

Pozytywny odbiór głównej bohaterki

Choć spora część fanów może narzekać na jej obecność, wydaje się, że główna bohaterka Grand Theft Auto 6 została ogólnie dobrze przyjęta. Jego rola w grze nie została jeszcze ustalona, ​​ponieważ zwiastun nie pokazywał zbyt wiele z historii gry, a jedynie zapewniał ogólne wprowadzenie do Vice City i scenerii gry.

Poprawa wizualna i planowana data premiery

Jednakże zwiastun Grand Theft Auto 6 jasno pokazał, jaki wizualny skok stanowiła ta gra w stosunku do jej poprzedniczki. Ten ogromny skok w jakości grafiki został dodatkowo uwydatniony przez odtworzenia zwiastuna wykonane przy użyciu silnika gry GTA V.

Grand Theft Auto 6 jest obecnie w fazie rozwoju na PlayStation 5 i Xbox Series

Źródło: wccftech.com