Nowe DLC do GTA Online: nostalgiczne misje w Vice City i nie tylko

Zapowiedź nowego dodatku DLC do Grand Theft Auto Online: Dolne zlecenia za dolara

Nowa zawartość inspirowana GTA Vice City w DLC

Eksploratorzy danych odkryli, że ta aktualizacja zawiera funkcje retro inspirowane legendarną grą GTA Vice City, zapewniając graczom nostalgiczne wrażenia.

Nostalgiczne misje: Pizza To… przenosi graczy z powrotem do Vice City

Jedną z godnych uwagi nowości jest misja „Pizza This…”, nawiązująca do ukochanego zadania Pizza Boy z Vice City. W tym nowym typie misji gracze muszą dostarczać pizzę po całym Los Santos, kierując się ikoną na minimapie. Do realizacji tych dostaw gracze będą używać zupełnie nowego pojazdu, Pegassi Faggio Sport Pizza, ozdobionego logo „Pizza This…” na pudełku dostaw. Ta nowa misja jest ukłonem w stronę fanów z niecierpliwością wyczekujących premiery GTA 6 zaplanowanej na rok 2025.

Na tym nostalgiczna podróż się nie kończy. Kolejną funkcją retro dostępną w GTA Online jest nowy rodzaj codziennych przedmiotów kolekcjonerskich, odkryty przez @Floorbal__. Ten przedmiot kolekcjonerski prosi graczy o oznaczanie plakatów LS na mapie, dzięki czemu zdobywają pieniądze i doświadczenie. Ta mechanika przypomina misje z tagami z GTA San Andreas, gdzie gracze musieli pokrywać tagi gangów własną farbą w sprayu.

Nowy tryb adwersarza i Halloweenowa niespodzianka

Ponadto planowany jest nowy tryb adwersarza „Atak na ATT-16”, który zaoferuje nową wersję trybu „Atak na Cayo Perico”. W ramach obchodów Halloween 2024 trwają również prace nad trybem zombie, który doda grze strasznego akcentu w świątecznym tygodniu.

Oczekuje się, że te nowe funkcje zostaną wprowadzone przed zimowym pakietem DLC 2024, zapewniając graczom mnóstwo treści w oczekiwaniu na wyczekiwane GTA 6. Zaangażowanie Rockstar we włączenie ukochanych elementów z poprzednich tytułów do GTA Online sprawia, że ​​gra jest wciągająca i stale się rozwija .ewolucja, satysfakcjonująca zarówno długoletnich fanów, jak i nowych graczy.

Źródło: www.bing.com