GTA Online – San Andreas Mercenaries: Nowe przedmioty i treści

GTA Online – nowa aktualizacja zwiastuje GTA 6?

Jeśli jesteś fanem GTA 5, musisz poznać najnowszą aktualizację GTA Online – San Andreas Mercenaries. Ta aktualizacja wprowadza wiele nowych przedmiotów i treści do gry, ale to jedna z nowych opcji odzieży może sugerować, że Rockstar szykuje coś wielkiego. Przedmiot, o którym mowa, to „??? Tee”, którego wzór zawiera dziwne symbole z liniami liczb.

Jeśli znasz Rockstar, wiesz, że firma lubi ukrywać tajemnice w swoich grach. Dziwne symbole na koszulce „??? Tee” mogą więc zawierać wiadomość dla fanów czekających na GTA 6. Po bliższym przyjrzeniu się, numery na koszulce ujawniają wzór, którego litery alfabetu układają się w zdanie: „Jeden dzień ujawni wszystko”.

Chociaż ta wiadomość nie daje nam konkretnych informacji na temat premiery GTA 6, większość fanów ma nadzieję, że Rockstar szykuje coś wielkiego i dokucza w ten sposób graczom.

YouTuber LegacyKillaHD odkrył także kilka innych wiadomości poprzez eksplorację danych, które mówią: „Połącz linie” i „Patrzymy”. Te wiadomości zostały znalezione wraz z wybranymi treściami o tematyce Halloween w GTA Online, co sugeruje, że komunikat „??? Tee” może być oznaką złożonego wydarzenia Halloween w grze.

Ostatecznie tylko czas ujawni prawdziwe znaczenie przesłania. Jeśli dowiemy się czegoś więcej na temat GTA 6, będziemy was informować na bieżąco. Bądźcie na bieżąco!

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=648eab9335cf45fdb84fc33d6062ad5a&url=https%3A%2F%2Fwww.gizchina.com%2F2023%2F06%2F17%2Fnew-gta-online-content-could-be-teasing-gta-6-reveal%2F&c=1714497010976107537&mkt=fr-fr